فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 17 خرداد 1399 - آلیک آنلاین

محمدرضا شانه‌ساز گفت: اگرچه در شعارهای عوام فریبانه از سوی آمریکایی‌ها گفته می‌شود دارو و تجهیزات پزشکی مشمول تحریم‌ها نمی‌شود، اما عملا حمل و نقل دارو و تجهیزات پزشکی مشمول تحریم‌ها بوده و مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است.

Published in اجتماعی

نورالله اسعدی ضمن ابراز امیدواری نسبت به زنده ماندن مفقودین شناور غرق شده بهبهان اعلام کرد: تجسس و نجات در آب‌های عراق برای یافتن مفقودین شناور غرق شده بهبهان همچنان ادامه دارد.

Published in اجتماعی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۱۶۹ هزار و ۴۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۸۲۰۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات با تشریح جزییات پرونده مایکل وایت نظامی آمریکایی آزاد شده در ایران، گفت: وی به دلیل تشدید بیماری و دلایل انسانی و طی فرآیند قضایی از ایران اخراج شد.

Published in سیاسی

حسین عرفانی گفت: همچنان باید کرونا را جدی بگیریم چون در صورتی مهار می‌شود که حاکمیت و مردم دست به دست هم داده و توصیه‌های پیشگیری را مورد توجه قرار دهند.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری، تامین بهداشت و درمان جامعه را وظیفه مهم دولت عنوان کرد و گفت: بسته‌های حمایتی در قالب تسهیلات بانکی، صندوق بیمه بیکاری و بسته‌های معیشتی تا زمانی‌که کووید-۱۹ روبروی ما است ادامه خواهد یافت.

Published in سیاسی

تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که تاکنون ابتلای شش میلیون و ۸۵۱ هزار و ۳۴۰ نفر در جهان به بیماری کووید-۱۹ تأیید شده است.

Published in اجتماعی

گزارش مک‌لارن از پرونده فساد وزنه‌برداری اشاره به نامه رئیس‌جمهوری آذربایجان در خصوص دوپینگ دارد.

Published in ورزشی

سرانجام پس از کش‌وقوس های فراوان از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا در پایتخت اجرا شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։