فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 08 مرداد 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۲۹۸ هزار و ۹۰۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۹۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۳۴۳ نفر رسید، چهار و ۲۷ بیمار نیز در آی سی یو هستند.

Published in اجتماعی

وزارت خارجه ارمنستان تأکید کرد، تصمیم باکو برای برگزاری رزمایش نظامی مشترک جمهوری آذربایجان و ترکیه، اقدامی تهدید آمیز و مانع از موفقیت تلاش‌های میانجی‌گرانه بین المللی برای بازگشت به روند صلح است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری به خطر انداختن جان مسافران هواپیمای مسافربری ایران از سوی جنگنده‌های آمریکایی را در فضای کریدور بین المللی، «تروریسم هوایی» خواند و از سازمان‌های مسئول و همه کشورها خواست با این اقدام تروریستی دولت آمریکا برخورد کنند.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها ۱۰ میلیون و ۴۵۸ هزار و ۶۳۲ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

در فاصله چهار هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر چهار بازیکن به صورت جدی شانس زیادی برای آقای گلی در لیگ نوزدهم را دارند.

Published in ورزشی

علیرضا رییسی با بیان اینکه از ۴۵۷ شهرستان کشور تنها ۳۷ شهرستان سفید هستند، درباره الزامات برگزاری مراسم عزاداری محرم توضیح داد.

Published in اجتماعی

فعاليت پيگير و متناوب کميته های دادخواهی حزب داشناکسيون در تاريخ ۲۴ ژوئيه به ثمر نشست  و خبرهای موفقيت کميته های دادخواهی ارمنيان از واشنگتن و بروکسل اعلام شد.

Published in سیاسی

حریرچی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۲.۵ میلیون نفر در استانهای با وضعیت قرمز ساکن هستند، تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری محرم را تشریح و تاکید کرد که محرم امسال با اعمال شرایط خاص برگزار خواهد شد.

Published in اجتماعی

دوم مرداد ماه نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان، ترکیه را به مداخله در مسایل قفقاز متهم و بر لزوم تغییر سیاست برای مهار ترکیه تأکید نمود.

Published in سیاسی

سید صادق سعادتیان گفت: با تلاش شبانه روزی یک تیم ویژه، سند مالکیت اراضی آخرین یال قله دماوند که همان یال جنوب شرقی است هم به نام دولت صادر شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։