فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 01 شهریور 1399 - آلیک آنلاین

کاظم غریب آبادی سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران را در هفته جاری تائید و تصریح کرد که این سفر در راستای تداوم تعاملات و همکاری‌ها میان ایران و سازمان بین المللی انرژی اتمی صورت می‌گیرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۵۶ هزار و ۷۹۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۲۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری به ۲۰ هزار و ۵۰۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

در بیانیه وزارت خارجه روسیه خطاب به آمریکا آمده است: درخواست دولت آمریکا در مورد بازگرداندن قطعنامه های تحریمی شورای امنیت در مورد ایران که پس از امضای برجام در سال ۲۰۱۵ لغو شدند، نمی تواند پیامدهای مورد نظر آمریکا را در پی داشته باشد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری با قدردانی از کادر درمان کشور و مدافعان سلامت گفت: پزشکان ما همیشه به قسم خود پایبند بودند و کار خود را نه بعنوان یک شغل بلکه به عنوان یک وظیفه و تلاش عاشقانه برای سلامت مردم تلقی می‌کردند. 

Published in سیاسی
شنبه, 01 شهریور 1399 11:15

روز پزشک گرامی باد

Published in عکس منتخب

قاسمی با نفی یک جانبه‌گرایی آمریکا نوشت: جهان تک قطبی و تلاش یک کشور برای اعمال سیاست‌های یک‌سویه خود بر دیگران، حاصلی جز افزایش فقر، عدم توسعه، افراط گرایی و تروریسم برای ملت‌های جهان نداشته است.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها شمار مبتلایان به کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۲۳ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۱۶ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

وانگ یی با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اقدام این کشور برای فعال کردن مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها در این توافق و درخواست برای اعمال تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را غیرمعقول دانست.

Published in سیاسی

تیم فوتبال سه‌ویا با برتری سه بر دو مقابل اینتر برای ششمین بار فاتح لیگ اروپا شد.

Published in ورزشی

پنج عضو شورای امنیت در نامه‌هایی به شورای امنیت، درخواست آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه علیه ایران را فاقد شرایط لازم قانونی دانستند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։