فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 23 آذر 1400 - آلیک آنلاین

روزنامه واشنگتن پست در نوشتاری عنوان کرد که تصمیم آمریکا در سال ۲۰۱۸ برای خروج از توافق هسته ای با ایران شاید بدترین اشتباه محاسباتی این کشور در زمینه سیاست خارجی از زمان حمله به عراق در سال ۲۰۰۳ بوده باشد.

Published in سیاسی

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران خارج از چارچوب‌ها اقدامی نکرده و اتهامات در خصوص غنی‌سازی ۹۰ درصد کذب است.

Published in سیاسی

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و ۲۷۸۴ مبتلای جدید در کشور شناسایی شده‌اند.

Published in اجتماعی

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در گفت‌وگویی تاکید کرد که گرچه مذاکرات وین به کندی پیش می‌رود اما روند آن در کل با پیشرفت همراه است.

Published in سیاسی

مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات وین با بیان اینکه بعضی بازیگران به جای دیپلماسی واقعی به عادت مقصرنمایی خود پافشاری می‌کنند، تاکید کرد: اگر اراده ای برای جبران خطای مقصر باشد راه برای توافق خوب سریع هموار می‌شود.

Published in سیاسی

دکتر نوروزی معاون برون مرزی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران با دو تن از نمایندگان ارامنه کشورمان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

Published in سیاسی

 «آرا شاوردیان» در مصاحبه با خبرگزاری ایران پرس اظهار داشت: در یکی دو هفته پیش رو قرار است وزیر ورزش و جوانان ایران از ورزشگاه آرارات تهران بازدید و جلسه ای نیز با هیات امنای این باشگاه برگزار کنند.

Published in اجتماعی

«روبرت بگلریان» در مصاحبه با خبرگزاری ایران پرس اظهار داشت: رفتار مردم ایران با توجه به زمینه‌های فرهنگی دینی و شیعی به نحوی بوده که سازندگی تعاملات مردم با اقلیت ها همواره مشاهده شده است.

Published in سیاسی

 آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد در دوازدهمین و جدیدترین گزارش خود از روند اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت با استقبال از مذاکرات وین میان ایران و گروه ۱+۴ بر ضرورت رفع تحریم‌های هسته‌ای یکجانبه آمریکا علیه ایران و بهره مندی ایران از مزایای اقتصادی برجام تاکید کرد.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه نزد سازمان‌های بین المللی در وین اعلام کرد که طرفین مذاکره (به غیر از آمریکا) روابط نزدیک با ایران را حفظ می‌کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։