فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: جمعه, 26 آذر 1400 - آلیک آنلاین

معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا پس از پایان نشست امروز جمعه کمیسیون مشترک برجام گفت که مشارکت کنندگان به یک متن مشترک برای مذاکره درباره احیای مفاد توافق ۱۳۹۴ دست یافته‌اند.

Published in سیاسی

 نشست کمیسیون مشترک برجام که با حضور نمایندگان ایران، گروه ۱+۴ و اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ برگزار شد، دقایقی پیش پایان یافت و قرار شد گفت‌وگوها پس از چند روز وقفه پیگیری شود.

Published in سیاسی

رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز جمعه در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرد که توافق با ایران برای جایگزین کردن دوربین‌ها در تاسیسات کرج یک امر سازنده است.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۰ هزار و ۹۹۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته ای، با ابراز خرسندی از پیشرفت مذاکرات، نوشت: امروز کمیسیون مشترک خواهیم داشت و بعد از یک وقفه چند روزه، مذاکرات را ادامه خواهیم داد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه یزد به حق با صفت دارالعباده نامیده شده و مردمانی متدین و مومن به خداوند متعال دارد، افزود: یزد همچنین ظرفیت‌های فراوان در عرصه کشاورزی، صنعتی و معادن بسیار خوبی دارد.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین اعلام کرد که گفت‌وگوهای سه جانبه ایران، چین و روسیه در مذاکرات وین بسیار مفید بود.

Published in سیاسی

دکتر امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه چین ضمن تشکر و قدردانی از موضع حمایتی پکن در مذاکرات هسته ای وین، روند گفت وگوها را در مجموع خوب توصیف کرد و در عین حال از عدم ابتکار طرفهای غربی در وین انتقاد کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։