فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 16 آذر 1400 - آلیک آنلاین

طی۲۴ ساعت گذشته، ۷۹ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۰ هزار و ۳۵۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با بیان اینکه عده‌ای شبانه‌روز در تلاش هستند همزمان با مذاکرات، نرخ ارز را بالا ببرند، گفت: منابع ارزی موجود در وضعیت خوبی قرار دارد و برخلاف روزهای اولی که دولت را تحویل گرفته‌ایم نگران وضع نیستیم.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان با بیان اینکه در شهر تهران حدود ۵ هزار و در سطح کشور حدود ۶۱ هزار هکتار بافت فرسوده وجود دارد گفت: دولت باید طبق قانون جهش تولید مسکن از ظرفیت بافتهای فرسوده در ساخت واحدهای مسکونی استفاده کند.

Published in اقتصادی

به اطلاع هموطنان گرامی می‌رساند که دولت جمهوری ارمنستان ضمن تمدید مقررات قرنطینه برای پیشگیری از شیوع کرونا تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۳۰ خرداد ۱۴۰۱) در جمهوری ارمنستان، مقررات ذیل را درباره محدودیت‌های سفر در زمان همه‌گیری کووید-۱۹ تصویب کرده است.

Published in اجتماعی

سهمیه فوتبال ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۳+۱ خواهد بود.

Published in ورزشی

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با تأکید بر اینکه ایران حق قطعی برای تعیین مواضعش دارد، گفت جمهوری اسلامی به دنبال یک راه‌حل جامع است نه موقت.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت حفظ و جذب نخبگان دانشگاهی اظهار داشت: دولت بنا ندارد از کنار دغدغه‌ها و بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ نخبگان صرفا به عنوان یک توصیه رد شود بلکه مصمم است در همکاری تنگاتنگ با دانشگاه زمینه‌های جذب و حفظ نخبگان را تقویت کند.

Published in سیاسی

سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار کرد و دو طرف درخصوص نتایج مذاکرات وین گفت و گو و تبادل نظر کردند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه سوریه که برای انجام یک سفر رسمی به تهران سفر کرده است، صبح امروز با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون آخرین تحولات منطقه و مناسبات دوجانبه با وی گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

نشست "صریح، شفاف و دانشجویی‌ با رئیس جمهور" در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։