فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 22 آبان 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۱۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

کاپ جام جهانی فوتبال چند روز مانده به شروع بیست و دومین دوره این مسابقات وارد دوحه پایتخت قطر شد.

Published in ورزشی

روسیه، آمریکا را به تلاش برای بی‌ثبات کردن حوزه اتحادیه آ سه آن و اختلاف افکندن در میان اعضای این اتحادیه جنوب شرق آسیا متهم کرد.

Published in سیاسی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص لزوم واکنش وزارت امور خارجه به اظهارات رئیس جمهور آذربایجان گفت: نوه نمی تواند منکر پدربزرگ شود، بنابراین اظهارات رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

Published in سیاسی

کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در محل استانداری تهران تشکیل جلسه داد و بر ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی در فضای باز و خودمراقبتی شهروندان تأکید شد.

Published in اجتماعی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۱۹ میلیون و ۷۸۵ هزار و ۷۳۸ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش در فاصله یک روز تا عزیمت تیم ملی به قطر، در تمرین این تیم حاضر شد.

Published in ورزشی

چک الکترونیک نوع جدیدی از چک است که سرعت، دقت و امنیت بیشتری در عملکرد و نقد شوندگی نسبت به چک‌های کاغذی دارد و تمام قوانین چک کاغذی برای آن قابل اجراست و با یک امضای الکترونیکی اعتبار پیدا می‌‌کند.

Published in اقتصادی

سخنگوی وزارت امور خارجه به موضع مداخله جویانه، تحریک آمیز و غیردیپلماتیک اخیر صدراعظم آلمان در قبال جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.

Published in سیاسی

با گذشت چند روز از انتخابات میان دوره‌ای آمریکا در نهایت امروز (یکشنبه) مشخص شد که کنترل مجلس سنای کنگره آمریکا باز هم در اختیار دموکرات‌ها قرار گرفته است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։