فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: جمعه, 14 مرداد 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۷ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۲ هزار و ۳۳۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

دیپلمات ارشد روسیه، فضای مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین را جدی توصیف و تصریح کرد که زمان نتیجه گفت‌وگوها را مشخص خواهد کرد.

Published in سیاسی

وزیر خارجه روسیه ضمن حمایت از موضع ایران درباره رفع تحریم ها و مذاکرات هسته ای، خواستار تجدیدنظر آمریکا در موضع خود و بازگشت به این توافق بین المللی شد.

Published in سیاسی

اسلامی به جزئیاتی از برگزاری دور جدید مذاکرات وین پرداخت و گفت: در این دور مباحث، یک طرح ترکیبی شامل مباحث فنی و تحریمی است. در مباحث فنی گفت‌وگو صورت گرفته و یک سری مباحث تکمیلی وجود دارد که مهمترین آن بحث اسناد و مکان‌های ادعایی است که مجددا مانند دوره قبل که بسته شده بود همچنان با همان ترکیب و با همان شرایط بسته شود.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۴۳۰ هزار و ۹۷۹ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی

همزمان با افزایش درگیری‌ها در منطقه قره‌باغ، ناتو از ارمنستان و جمهوری آذربایجان خواست تا به خصومت‌ها پایان دهند و همچنین از عادی‌سازی روابط حمایت کرد.

Published in سیاسی

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اعلام کرد که مسکو از تشدید تنش‌ها میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه قره باغ بسیار نگران است.

Published in سیاسی

در گفت وگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با فواد حسین وزیر خارجه عراق برخی موضوعات دوجانبه، منطقه‌ای و بین المللی مورد رایزنی قرار گرفت.

Published in سیاسی

شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله در واکنش به تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی بر شکل گیری معادله "انهدام تل آویو در مقابل انهدام ضاحیه (حومه جنوبی بیروت)" از سوی حزب الله لبنان تاکید کرد.

Published in سیاسی
جمعه, 14 مرداد 1401 10:20

دور دوم مذکرات باقری و مورا

دور دوم مذاکرات عضو ارشد تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران با معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شد.  

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։