فا

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۹۴ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

رئیس جمهور روسیه پیش‌نویس یک سند قانونی برای پذیرش الحاق مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپوریژیا از اوکراین به کشورش را تسلیم پارلمان روسیه کرد.

دروازه‌بان مصر در سال ۲۰۱۸ رکورد مسن‌ترین بازیکن حاضر در جام جهانی فوتبال را در اختیار داشته است.

پاپ فرانسیس در فراخوانی به رهبران روسیه و اوکراین گفت: زلنسکی و پوتین باید آتش بس اعلام کنند و به میز مذاکره بازگردند. او هشدار داد که تشدید بیشتر تنش می‌تواند به استقرار سلاح‌های هسته‌ای منجر شود و عواقب فاجعه باری به همراه داشته باشد.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور از حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در دومین مجمع اقتصادی خزر که ۱۴ مهر ماه در شهر مسکو برگزار می شود، خبر داد.

دستیار سابق بیل کلینتون در گفت‌وگویی از احتمال نامزدی هیلاری کلینتون برای سومین بار در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد و گفت: هیلاری قصد دارد به عنوان کاندیدای "میانه‌رو" در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت کند. ​

رهبران کشورهای اتحادیه اروپا قرار است در دیدار این هفته در مورد چگونگی افزایش حمایت از اوکراین و گام های بعدی مشترک آنها برای مهار افزایش قیمت انرژی بحث و گفت و گو کنند.

وزیر امور خارجه در گفت وگوی تلفنی با همتای قطری خود گفت: با استفاده از فرصت حضور در نیویورک، برای نزدیکتر شدن دیدگاه‌های مذاکراتی، از طریق واسطه پیام‌های بیشتری بین آمریکا و ایران تبادل شد.

در تماس تلفنی آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، آخرین تحولات درخصوص تمدید آتش بس در یمن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

صفحه1 از2496
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։