فا
Items filtered by date: یکشنبه, 16 آبان 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۷ هزار و ۲۹۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه سوء قصد به نخست وزیر عراق را خلاف ثبات و امنیت کشور دوست عراق برشمرد که از سوی بدخواهان عراق و در جهت بر هم زدن آرامش عراق انجام می‌شود.

Published in سیاسی

سعید خطیب زاده با محکوم کردن سوءقصد به نخست وزیر عراق، گفت: این گونه حوادث در راستای منافع طرف‌هایی است که به ثبات، امنیت، استقلال و تمامیت ارضی عراق تعرض کرده و در پی دستیابی به اهداف شوم منطقه‌ای خود بوده‌اند.

Published in سیاسی

نوشتن کتابی درباره یک فیلم تا آن زمان در سینمای ایران سابقه نداشت باعث شد تا نام او به عنوان نخستین محققی که درباره فیلم کتاب نوشته است در تاریخ هنر و سینمای معاصر ایران ثبت شود.

Published in فرهنگ و هنر

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ریالی از محل اعمال جریمه به افسران و درجه‌داران تعلق نمی‌گیرد و وجوه اخذ شده به خزانه واریز می‌شود.

Published in اجتماعی

تکاوران و تفنگداران نیروی دریایی و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیاتی مشترک با اجرای عملیات هوابرد، هلی برن و آبخاکی در سواحل دشمن نسبت به پیاده کردن نیروها و تجهیزات، تصرف سرپل و پیشروی به سمت اهداف تعیین شده، اقدام کردند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۲۵۰ میلیون و ۲۷۴ هزار و ۶۴۰ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

علی شمخانی در واکنش به سوءقصد علیه نخست وزیر عراق نوشت: سوقصد به جان نخست‌وزیر عراق فتنه جدیدی است که رد آن را باید در اتاق‌های فکر خارجی جستجو کرد.

Published in سیاسی

رییس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت توضیحاتی درباره نحوه دریافت دز سوم واکسن کرونا ارائه کرد.

Published in اجتماعی

دراگان اسکوچیچ در لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران از مهدی طارمی دعوت به عمل نیاورد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։