فا
Items filtered by date: شنبه, 09 مرداد 1400 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۲۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۹۰ هزار و ۶۳۰ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

باشگاه سپاهان اصفهان تفاهم نامه‌ای را با باشگاه پیونیک ارمنستان امضا کرد.

Published in ورزشی

دکتر علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه ۲۹ استان کشور درگیر ویروس کرونا دلتا هستند، گفت:‌ میزان بستری‌ها به شدت رو به افزایش است.

Published in اجتماعی

رییس دولت دوازدهم در آخرین جلسه ستاد ملی کرونا در این دولت با بیان اینکه تصمیمات ما همواره بر پایه خرد جمعی بوده است یاد آور شد که همه این تصمیمات را برگردیم و نگاه کنیم موردی نمی‌بینیم که مخالف اصول علمی و بی‌توجه به تجربه جهانی باشد.

Published in سیاسی

مهرداد جمالی ارونقی گفت: سومین محموله واکسن آسترازنکا ارسالی از طرف کشور ژاپن با پرواز قطر به ایران، ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته وارد کشور شد. 

Published in اجتماعی

لیگ بیستم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید. در این دوره از رقابت‌ها با این که برای اولین بار دو تیم در دوره‌های ۱۶ تیمی لیگ برتر توانستند از مرز ۶۰ امتیاز بگذرند.

Published in ورزشی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ چهار میلیون و ۲۲۴ هزار و ۳۴۶ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

فواد حسین، وزیر امور خارجه عراق گفت: روابط آمریکا و ایران به طور مستقیم بر ما تاثیرگذار است.

Published in سیاسی

مقامات اتحادیه اروپا روز گذشته چارچوب قانونی را برای وضع تحریم‌هایی علیه لبنان به دنبال رکود طولانی مدت در روند تشکیل دولت در این کشور بحران زده وضع کرد.

Published in سیاسی

تیم ملی بسکتبال کشورمان در آخرین دیدار خود در بازی‌های المپیک به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه ۷۹ - ۶۲ تن به شکست داد تا سرانجام با سه شکست متوالی، به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։