فا

PDF

Items filtered by date: پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

جوسپ بورل می‌گوید؛ با وجود خروج آمریکا از برجام، این کشور در کسوت عضو سازمان ملل متحد می‌تواند خواستار تحریم تسلیحاتی علیه ایران شود.

Published in سیاسی

موسوی گزارش سالانه آزادی مذاهب در جهان از سوی آمریکا را دخالت آشکار در امور داخلی سایر کشورها و بر مبنای اطلاعات غلط دانست و گفت: محتوای این گزارش حاکی از نشناختن و درک نادرست از وضعیت ایران در زمینه حقوق اقلیت‌های دینی و مذهبی است.

Published in سیاسی

وو چیان از ارسال کمک های ارتش این کشور برای مبارزه با کرونا به ارتش‌های دیگر جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف و برونو رودریگز پاریلا در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، تحریم‌های یک جانبه و غیر قانونی آمریکا علیه کشورهای مستقل و همکاری‌های علمی و پزشکی دو کشور به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا گفت وگو کردند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در چارچوب استانداردهای توصیه و پذیرفته شده از طرف سازمان بهداشت جهانی بوده است، گفت: خوشبختانه با اجرای استانداردهای درمانی و همکاری خوب مردم در رعایت توصیه‌های بهداشتی شاهد روند نزولی بیماری در کشور هستیم.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۹۴ هزار و ۶۴۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۱نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۰۲۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی
پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 13:13

روحانی: مردم بدانند که تنها نیستند

رییس جمهوری گفت: روز پایانی کرونا مشخص نیست و همه باید در مسیر مبارزه با این بیماری تا آخر در کنار یکدیگر ادامه دهیم؛ مردم بدانند که در این مسیر تنها نیستند و همه ارکان نظام در کنار آنها هستند.

Published in سیاسی
پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 12:29

امروز اغلب استانها بارانی هستند

صادق ضیاییان ضمن بیان اینکه امروز در بیشتر استان‌های کشور به جز سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان شاهد بارندگی خواهیم بود، اظهار کرد: بارندگی‌ها تا بعد از ظهر فردا در شمال شرق ادامه می‌یابد.

Published in اجتماعی

مجید تخت روانچی در واکنش به تکاپوی پمپئو برای تمدید محدودیت‌های تسلیحاتی ایران گفت: آمریکا هیچ ادله‌ای بر اینکه همچنان مشارکت‌کننده در برجام است، ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։