فا

PDF

Items filtered by date: شنبه, 09 بهمن 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۴ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۳۸۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت رعایت دقیق‌تر دستورالعمل‌های بهداشتی در شرایط کنونی خاطرنشان کرد: در راستای عمل به این دستورالعمل‌ها و لزوم صیانت از جان شهروندان، تا اطلاع بعدی و بهبود شرایط کنونی به لحاظ شیوع سویه جدید کرونا سفرهای استانی دولت موقتا انجام نخواهد شد.

Published in سیاسی

رستم ژیگانشین نماینده بازرگانی فدراسیون روسیه در ایران اعلام کرد که حجم تجارت با جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱ یک رکورد تاریخی ثبت کرد و به حدود چهار میلیارد دلار رسید.

Published in اقتصادی

برنامه بهسازی و پاکسازی محوطه کلیسای ارمنيان گئورگ مقدس بوشهر به پایان رسیده است و اکنون مقامات محلی قصد دارند در آینده نزدیک این بنای تاریخی را برای بازدیدکنندگان افتتاح کنند.

Published in فرهنگ و هنر

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در پی ورود سامانه بارشی جدید از سمت غرب و جنوب غرب، از روز دوشنبه مجدد بارش‌ها در نیمی از کشور آغاز خواهد شد.

Published in اجتماعی

یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت که مذاکرات وین در حال نزدیک شدن به مرحله نهایی است.

Published in سیاسی

مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۳۷۰ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۱۲۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه هدف قرار گرفتن فرودگاه بغداد را اقدامی در جهت برهم زدن ثبات و استقرار عراق قلمداد و آن را محکوم کرد.

Published in سیاسی

علیرضا زالی فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران گفت که امروز در ستاد ملی مقابله با کرونا، موضوع تشدید محدودیت‌ها و تصمیم گیری درباره ادامه فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها بررسی می‌شود.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور گفت: دولت با فعال کردن و حمایت از اقتصاد دریا، اقتصاد گردشگری و اقتصاد کشاورزیِ استان گیلان به دنبال آبادانی و ارتقای سطح استان و رفع مشکلات و دغدغه‌های اقتصادی مردم است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։