فا

PDF

Items filtered by date: دوشنبه, 25 بهمن 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۸ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۳ هزار و ۸۸۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

کمتر کسی‌ست که بینند‌ه حرفه‌ای تئاتر باشد‌ و نام مقد‌ی شامیریان را نشنید‌ه باشد‌؛ طراح لباس خوش‌ذوقی که بیش از یک‌د‌هه د‌راین‌عرصه فعالیت د‌ارد‌ و نامش را د‌ر آثار نمایشی مختلفی از کارگرد‌انان بزرگ همچون قطب‌الد‌ین صاد‌قی، حمید‌رضا نعیمی، عباس عبد‌الله‌زاد‌ه، سمیرامیس بابایی و..دیده ایم.

Published in فرهنگ و هنر

صادق ضیاییان با اشاره به اینکه امروز(۲۵ بهمن‌ماه) درشمال و جنوب کشور بارش باران پیش‌بینی می‌شود، از بارش متناوب برف در ارتفاعات البرز از سه‌شنبه (۲۶ بهمن‌ماه) خبر داد.

Published in اجتماعی

سفیر ایران در ارمنستان گفت: عدم وجود استراتژی صحیح صادراتی، طی سال‌های گذشته کشور را در توسعه صادرات با کشورهای همسایه با آسیب مواجه کرده است.

دریابان شمخانی در توییتی با اشاره به تصمیم سیاسی آمریکا برای تحقق یا استنکاف از پذیرش الزامات شکل‌گیری توافق قابل اتکاء و پایدار در گفت‌وگوهای وین، نوشت: مذاکرات وین به مرحله‌ای رسیده که می‌توان در مورد نتیجه آن با قطعیت و بدون نیاز به گمانه‌زنی اعلام نظر کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه تهران تصمیمات سیاسی خود را سالها پیش گرفته و در برجام باقی مانده است، گفت: توافق در وین منتظر تصمیمات سیاسی طرف مقابل است.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ پنج میلیون و ۸۳۴ هزار و ۵۵۸ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

دیمیتری کولبا وزیر امور خارجه اوکراین اعلام کرد که کشورش خواستار مذاکره با روسیه و تمام کشورهای امضا کننده سند وین برای اعتمادسازی شده است.

Published in سیاسی

آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل از نابرابری در دسترسی به واکسن کرونا انتقاد کرد و آن را بزرگترین شکست اخلاقی توصیف کرد.

Published in اجتماعی

فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد تزریق کنندگان دز سوم واکسن کرونا تا صبح یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ در تهران به ۳۹ درصد گروه‌های هدف رسیده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։