فا

PDF

Items filtered by date: یکشنبه, 01 اسفند 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۴۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۵ هزار و ۴۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه بیش از ۲۵۰ نفر از نمایندگان درخصوص توجه و رعایت نکاتی بسیار مهم در مذاکرات ایران در موضوع برجام را خطاب به رئیس جمهور قرائت کرد.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به طرح های ابتکاری نیروی زمینی ارتش در حوزه‌های ارتباطی و جنگ الکترونیک گفت: برد تسلیحات بالگردهای هوانیروز متناسب با تسلیحات روز کشورهای پیشرفته شده است.

Published in سیاسی

با پایان یافتن المپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲ جدول نهایی توزیع مدال‌های این دوره از رقابت‌ها نیز مشخص شد.

Published in ورزشی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع آمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۴۲۳ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۹۵۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

دکتر زالی، درباره اینکه آیا این نظریه که ممکن است کرونا تا چند ماه آینده دیگر سویه جدیدی نداشته باشد چون به ایمنی جمعی می‌رسیم، درست است، گفت: این نظریه در مجامع علمی جایگاهی ندارد زیرا اومیکرون اکنون جهشی جدید در دانمارک و آلمان ایجاد کرده است.

Published in اجتماعی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، آمریکا و غرب را مسئول هرگونه شکست احتمالی مذاکرات وین دانست و اظهار داشت: ما با خوش‌بینی و با جدیت برای رسیدن به توافق خوب در وین تلاش می‌کنیم.

Published in سیاسی

خبرگزاری رویترز گزارش داد که صدای چند انفجار در مرکز شهر دونتسک در شرق اوکراین که در کنترل جدایی طلبان بوده، در ساعات پایانی شنبه و اوایل بامداد یکشنبه شنیده شده است.

Published in سیاسی

استانیسلاو زاس دبیرکل سازمان پیمان امنیت جمعی برای اعزام صلحبانان این سازمان به منطقه مناقشه دونباس در شرق اوکراین اعلام آمادگی کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։