فا

PDF

Items filtered by date: چهارشنبه, 04 اسفند 1400 - آلیک آنلاین

رییس جمهور گفت: مناسبات ایران با عمان خوب است اما در حوزه مسائل اقتصادی و تجاری زمینه توسعه بیشتری وجود دارد و ظرفیت‌های قابل توجه هر دو کشور می‌تواند در رشد روابط اقتصادی و تجاری به کار گرفته شود.

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد:در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۷ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۵ هزار و ۷۲۶ نفر رسید و ۱۵ هزار و ۳۴۰ نفر بیمار جدید نیز در کشور شناسایی شد.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه با بیان اینکه از طرف آمریکایی تاکنون عمدتا حرف و پیام‌های مثبت شنیده‌ایم ولی تا این لحظه هیچ اقدام عملی برای اثبات حسن نیت خود به عمل نیاورده است، گفت: مذاکرات وین به مرحله حساس و مهمی رسیده است.

آیت الله رئیسی با اشاره به سیاست دولت برای ارائه اینترنت با کیفیت و پرسرعت خاطر نشان کرد: وزارت ارتباطات مکلف است زیر ساخت لازم را برای استفاده مردم از مزایای اینترنت امن، با کیفیت و پرسرعت فراهم کند.

دیدار وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با وزیر خارجه سلطنت عمان در وزارت امور خارجه در حال برگزاری است.

فدراسیون جهانی والیبال زمان برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد.

Published in ورزشی

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی مواضع ایران را درباره به نتیجه رسیدن مذاکرات وین، روابط ایران با همسایگانش، تردد ایرانیان مقیم خارج به کشور و دیگر مسائل مطرح کرد.

تنور رایزنی‌های دیپلمات و جلسات داخلی هیات‌های مذاکره کننده در گفت‌وگوهای وین حسابی داغ شده و نشست‌ها بر اساس مشاهدات خبرنگار اعزامی ایرنا از نخستین ساعت کاری روز آغاز می‌شود تا نیمه‌های شب ادامه دارد؛ با این حال واشنگتن هنوز تصمیم‌های سیاسی لازم را نگرفته است.

سخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری به سوالی درباره احتمال انجام شدن توافق در چند روز آتی و موضوع تبادل زندانیان آمریکایی در ایران پاسخ داد.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران ضمن تشریح وضعیت گسترش بیماری در پایتخت، بر لزوم واکسیناسیون زنان باردار تاکید کرد و گفت: تاکید ویژه ما واکسیناسیون مادران باردار است زیرا شاهد فوت مادران بارداری بودیم که هیچ واکسنی تزریق نکردند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։