فا

PDF

Items filtered by date: شنبه, 16 بهمن 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۷۴۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس گفت: یکی از ثمرات انقلاب اسلامی در جامعه ما چه بین مسلمانان و یا مسیحیان و کلیمیان گسترش معنویت بوده است.

Published in سیاسی

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تاکید بر لزوم پایبندی و همکاری تمام طرف‌ها به برجام گفت که رسیدن به توافق در وین طی روزهای مساله‌ای پیچیده است اما غیرممکن نیست.

Published in سیاسی

رئیس جمهور گفت: مسئولین بهداشتی با جدیت نظارت کنند تا در اجتماعات بویژه در اماکن زیارتی شیوه نامه‌های بهداشتی با دقت رعایت شود.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی ها باید حسن نیت خود را در عمل و به صورت عینی نشان دهند.

Published in سیاسی

نقشه کرونایی کشور برای بار ششم آتشین شد؛ ۱۲۰ شهر قرمز، افزایش بارز بستری در عمده استان‌های کشور و افزایش فوتی‌ها در برخی استان‌ها، از نتایج حضور نامبارک اُمیکرون از ۲۸ آذرماه تا کنون است.

Published in اجتماعی

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: تزریق واکسن پاستوکووک ایمنی ۱۰۰ درصد در برابر سویه اومیکرون ایجاد می‌کند و این واکسن مجوز مصرف برای بزرگسالان و کودکان دارد.

Published in اجتماعی

دریابان شمخانی تاکید کرد: حق قانونی ایران برای ادامه تحقیق و توسعه و حفظ توانمندی‌ها و دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای در کنار تامین امنیت آن برابر شرارت‌های حمایت شده با هیچ توافقی قابل محدود شدن نیست.

Published in سیاسی

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعا کرد که که دولت کنونی واشنگتن نمی تواند تضمین کند که دولت بعدی از توافق احتمالی با ایران در موضوع هسته ای خارج نخواهد شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։