فا

PDF

Items filtered by date: سه شنبه, 10 اسفند 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۷ هزار و ۶۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه روسیه امروز گفت، کشورش از آمریکا می‌خواهد که به شدت به تعهداتش از بابت اینکه به تقویت امنیتش به قیمت ضربه زدن به سایر کشورها روی نیاورد، پایبند باشد.

Published in سیاسی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، اوکراین را قربانی سیاست بحران‌سازی آمریکا برشمردند و خاطرنشان کردند: ما در اوکراین طرفدار توقف و خاتمه جنگ هستیم.

Published in سیاسی

نخست‌وزیر لهستان امروز در بروکسل در رابطه با حمایت از اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا با رئیس کمیسیون اروپا رایزنی‌هایی خواهد داشت.

Published in سیاسی

در جریان دیدار وزیر نیرو با سفیر جدید ارمنستان، طرفین در خصوص برگزاری هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های تجاری و اقتصادی ایران و ارمنستان به گفت‌وگو پرداختند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اظهارات همتای آمریکایی خود که تهدید کرده بود در صورت سختگیری تهران، واشنگتن آماده کنار کشیدن از مذاکرات است، نوشت: ایران برای توافق آماده است اما تا ابد منتظر نمی‌ماند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع آمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۴۳۷ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۳۴۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای با انتقاد از نقش منفی اتحادیه اروپا در رویدادهای سال های اخیر در اوکراین از جمله حمایت از تغییر خونین حکومت در این کشور در سال ۲۰۱۴، از بروکسل بخاطر تصمیم برای تحویل تسلیحات به کی یف انتقاد و اعلام کرد که مسکو به تحریم های اروپا پاسخ سخت می دهد.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهور اوکراین درباره مذاکرات اخیر هیات‌های کی‌یف و مسکو در بلاروس گفت: مذاکرات نتایج مطلوبی را برای کی‌یف به همراه نداشت.

Published in سیاسی

مذاکره کننده ارشد چین پس از پایان نشست غیر رسمی اعضای برجام در وین اظهار داشت که مذاکرات به مرحله آخر رسیده و مشارکت کنندگان ر گفت‌وگوها، روشنایی پایان تونل را می‌بینند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։