فا

PDF

Items filtered by date: یکشنبه, 22 اسفند 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۸ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۸ هزار و ۹۴۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

جمعی از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس به همراه خانواده‌های خود با حضور در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری با رئیس جمهور دیدار کردند.

Published in سیاسی

روابط عمومی کل سپاه در بیانیه‌ای با اشاره به هدف قرار گرفتن "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" توسط موشک های نقطه زن تاکید کرد: تکرار هر گونه شرارت با پاسخ های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه خواهد شد.

Published in سیاسی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان درخصوص مذاکرات وین و لزوم توجه به اخذ تضامین کافی از آمریکا را قرائت کرد.

Published in سیاسی

دفتر مطالعات پژوهش های زیربنایی و امور تولیدی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی با نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور مخالفت کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به اهمیت موضوع راستی‌آزمایی برای ایران در جریان مذاکرات وین گفت: الان در نقطه‌ای هستیم که تقریبا مسائل‌مان در این حوزه حل شده است.

Published in سیاسی

دکتر رئیسی راهیان نور را از مصادیق بارز «جهاد تبیین» توصیف کرد و اظهار داشت: سرزمین‌های راهیان نور مدرسه بزرگ انسان‌سازی است که همواره برای همه عصرها و نسل‌ها درس آموز است.

Published in سیاسی

فوق ستاره تیم فوتبال منچستریونایتد با نمایش درخشان مقابل تاتنهام،‌ یک رکورد جدید در تاریخ فوتبال جهان به نام خود ثبت کرد.

Published in ورزشی

روسیه بامداد امروز یکشنبه یک مرکز نظامی نزدیک شهر "لِویو" در غرب اوکراین و در نزدیکی مرز لهستان را هدف حمله قرار داد.

Published in سیاسی

ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در سومین هفته از جنگ در اوکراین گفت ممکن است روسیه در این جنگ از سلاح شیمیایی استفاده کند، اقدامی که جنایت جنگی محسوب می‌شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։