فا

PDF

Items filtered by date: جمعه, 05 فروردين 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۹ هزار و ۹۱۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور فرانسه با اشاره به اتفاق نظر سران ناتو برای ادامه حمایت‌ها از اوکراین تاکید کرد: گروه هفت آماده است در صورت نیاز تحریم‌ها علیه روسیه را افزایش دهد.

Published in سیاسی

رئیس دفتر رئیس جمهوری اوکراین اظهار کرد، پیشرفتی در مذاکرات با روسیه حاصل شده و گمان می‌کند که دیدار روسای جمهور این دو کشور به زودی انجام می‌شود.

Published in سیاسی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی ها با مقامات عالیرتبه لبنان، عصر روز گذشته با نجیب میقاتی نخست وزیر این کشور دیدار کرد.

Published in سیاسی

تیم ملی فوتبال ایتالیا با قبول شکست ناباورانه خانگی برابر مقدونیه شمالی از رسیدن به جام‌جهانی ۲۰۲۲ بازماند تا غایب بزرگ این رویداد لقب بگیرد.

Published in ورزشی

نماینده ایران در سازمان ملل گفت: ما معتقدیم که متن فعلی قطعنامه مجمع عمومی حاوی عباراتی است که فراتر از محدوده وضعیت انسانی در آنجا بوده و فاقد مکانیسم‌های واقع‌بینانه برای حل و فصل جنبه‌های انسانی درگیری است.

Published in سیاسی

مجید تخت‌روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در خصوص رای ممتنع جمهوری اسلامی ایران به  قطعنامه A/EE-11/L.2 مجمع عمومی سازمان ملل درباره اوکراین توضیحاتی را ارائه کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد: برای رسیدن به یک توافق خوب، قوی و پایدار آماده‌ایم؛ اما نه به قیمت عبور از خط قرمز جمهوری اسلامی ایران.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։