فا

PDF

Items filtered by date: یکشنبه, 07 فروردين 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۰ هزار و ۲۱ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در سخنانی در مجمع دوحه ۲۰۲۲ با اشاره به اینکه آمریکا بود که از برجام خارج شد، تصریح کرد: موافق حصول توافق و برقراری روابط عادی هستیم اما اجازه نمی‌دهیم استقلال‌مان نقض شود و تسلیم هم نمی‌شویم. برای همین حصول توافق مهم است، اما نه به هر بهایی.

Published in سیاسی

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده مذاکرات وین که به تهران سفر کرده است، با مذاکره‌ کننده ارشد و معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در توضیح مصاحبه خود با شبکه خبر تاکید کرد: سپاه پاسداران همواره حافظ کشور و ملت بوده و هست و آنچه گفته شد رویکرد فرماندهان عالی است که حتی لحظه‌ای تامین و حفاظت از منافع ملت به شرط دستیابی به یک توافق خوب، قوی و پایدار عقب نیفتد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به عنوان یکی از ارکان نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران در ارتقای توانمندی‌های دفاعی کشور نقش اساسی دارد و بدیهی است که در نمایش این دستاوردها نیز حضور فعالی داشته باشد.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در ورشو، پایتخت لهستان به همتای روس خود هشدار داد که حتی یک لحظه هم به اینکه یک وجب وارد خاک ناتو شود، فکر نکند.

Published in سیاسی

لیز تراس وزیر امور خارجه انگلیس گفت: اگر مسکو از اوکراین عقب نشینی کند و متعهد به پایان دادن تجاوز شود، تحریم‌ها علیه افراد و شرکت‌های روسی می‌تواند لغو شود.

Published in سیاسی

به دنبال تازه‌ترین اقدامات نظامی آذربایجان در منطقه قره‌باغ، دستگاه‌های دیپلماسی روسیه و ارمنستان نسبت به این اقدامات واکنش نشان دادند.

Published in سیاسی

رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن اعلام آتش بس یک جانبه از سوی انصارالله برای توقف تمامی عملیات های نظامی این گروه علیه عربستان گفت، این آتش بس سه روزه می تواند در صورت پذیرش شروط این گروه از سوی ریاض به آتش بسی نهایی تبدیل شود.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه درباره روند مذاکرات وین گفت‌: ما به دنبال این هستیم که یک توافق خوب،‌ قوی و پایدار در وین حاصل شود. هدف ما از حضور در وین، برداشتن حداکثری تحریم‌هاست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։