فا

PDF

Items filtered by date: پنج شنبه, 11 فروردين 1401 - آلیک آنلاین

رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد: کشورهایی که در لیست کشورهای «غیردوست» قرار گرفته اند باید از ابتدای ماه آوریل (فردا)، هزینه گاز را به روبل بپردازند.

Published in سیاسی

اعضای اوپک پلاس امروز در بیست وهفتمین نشست خود بر ادامه اجرای توافق کاهش تولید نفت با وجود فشارهای آمریکا و تهدید به آزادسازی ۱۸۰ میلیون بشکه از ذخایر استراتژیک این کشور به توافق رسیدند.

Published in اقتصادی

وزیر امور خارجه تشکیل دولت فراگیر با مشارکت همه اقوام را ضامن امنیت و ثبات و پیشرفت افغانستان دانست و بر ضرورت تحقق آن تاکید کرد.

Published in سیاسی

با اعلام رنکینگ جدید از سوی فیفا ایران در جایگاه بیست و یکم قرار گرفت تا در سید سه قرعه کشی جام جهانی جای بگیرد.

Published in ورزشی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۰ هزار و ۲۰۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

صادق ضیاییان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۲ فروردین‌ماه) صاف و همراه با وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۴ و برای روز شنبه (۱۳ فروردین‌ماه) نیمه ابری وگاهی وزش باد و با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

Published in اجتماعی

فیفا اعلام کرد که ۸ اسطوره فوتبال جهان قرعه‌کشی جام جهانی را انجام خواهند داد.

Published in ورزشی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در خصوص تحریم‌های اعلام شده جدید آمریکا علیه اتباع ایران اظهار داشت: این اقدام نشانه دیگری از سوءنیت دولت آمریکا در قبال مردم ایران است که در تداوم سیاست شکست خورده فشار حداکثری آن دولت علیه ایران طراحی شده است.

Published in سیاسی

با دستور دکتر رئیسی عملیات اجرایی فاز دوم ذخیره‌سازی گاز شوریجه D آغاز شد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ایجاد یک مکانیزم درون منطقه ای و تشکیل صندوقی مالی با هدف حمایت از مردم افغانستان به موازات تشکیل دولت فراگیر ملی، یک ضرورت است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։