فا

PDF

Items filtered by date: یکشنبه, 07 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۴۲ رسید.

Published in اجتماعی

معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز یکشنبه اعلام کرد مقدمات برگزاری نشست چهارجانبه وزرای خارجه روسیه، ترکیه، سوریه و ایران در حال انجام است.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: دخالت خارجی، پدیده تروریسم و ایجاد ناامنی و جنگ در برخی کشورهای منطقه همه ظرفیت محدود این کشورها را معطوف نموده و چالش‌های زیست محیطی به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

Published in سیاسی

ارامنه اصفهان با تجمعی که به دعوت اسقف سیپان کاشجیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران و  با شرکت ارامنه شهرهای اصفهان و شاهین‌شهر در محل کلیسای وانک برگزار گردید صدای اعتراض خویش را به محاصره غیرانسانی مردم آرتساخ (قره باغ) توسط دولت باکو بلند نمودند.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید در برخی استان‌ها و افزایش آلودگی هوای تهران و کرج طی سه روز آینده خبر داد.

Published in اجتماعی

رییس سازمان انرژی اتمی در حاشیه بیست و نهمین کنفرانس هسته‌ای کشور گفت: قصد داریم محصولات هسته‌ای‌ را صادر کنیم.

Published in سیاسی

بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دیدار با وزیر خارجه ارمنستان ضمن تشکر از کمک های این کشور به زلزله زدگان سوری به روابط تاریخی میان سوریه و ارمنستان اشاره کرد.

Published in سیاسی

از تغییراتی که در ارز مسافرتی اعمال شده کاهش سن قانونی برای دریافت ارز است که در مقررات ارزی گذشته مسافران با سن قانونی کمتر از ۱۸ سال نمی‌توانستند این ارز را دریافت کنند، اما در قوانین جدید این سن به پنج سال کاهش پیدا کرده است.

Published in اقتصادی

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس در توئیتی از دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به چین نوشت.

صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։