فا

PDF

Items filtered by date: شنبه, 13 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور با اشاره به مذاکرات مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با مقامات ایرانی در تهران ابراز امیدواری کرد که آژانس براساس رفتار حرفه‌ای و منصفانه و رعایت اصل بی طرفی نسبت به بیان واقعیت فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران و شفاف‌سازی پایبندی کشورمان به قوانین اقدام نماید.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۷۸ رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه کشورمان و مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ظهر امروز دیدار و گفت و گو کردند.

Published in سیاسی
شنبه, 13 اسفند 1401 13:40

ورود سامانه بارشی به کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان‌ها و ورود سامانه بارشی به غرب کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه آماده هستیم که کار را با ایران به پیش ببریم، گفت: مذاکرات احیای برجام در دستور کار قرار دارد و ادامه می یابد؛ کاری که ما انجام می دهیم و توافق خوبی که قرار است به آن برسیم، به احیای برجام کمک کننده خواهد بود.

Published in سیاسی

رییس سازمان انرژی اتمی گفت:آژانس بین المللی انرژی اتمی باید بتواند وظایف خود را در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در چارچوب ضوابط پادمان پابرجا و اطمینان بخش نگه دارد.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهوری آمریکا و صدر اعظم آلمان در نشستی در واشنگتن در روز جمعه پیشرفت احراز شده در بهره مندی کی‌یف از کمک‌های نظامی، اقتصادی و انسانی را بررسی کردند.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد، علیرغم ادامه تنش ها بر سر اوکراین، در نشست گروه۲۰ در هند "پیشرفت جزئی" در سطح دیپلماتیک با روسیه وجود داشت.

Published in سیاسی

معاون وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد، افزایش مشارکت آمریکا و ناتو در درگیری‌های اوکراین می‌تواند منجر به یک درگیری مستقیم نظامی میان قدرت‌های اتمی "با پیامدهای فاجعه‌آمیزی" شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։