فا

سیاست

آرا شاوردیان با اشاره به عدم تناسب اجاره بها با درآمدهای خانواده‌ها گفت: افزایش اجاره بها در حالی قشر کم درآمد جامعه را تحت فشار قرار می‌دهد که حقوق این افراد که عموما هم مستاجر هستند، متناسب با رشد اجاره مسکن رشد نداشته است.

سفیر روسیه در ایران گفت: طیف وسیعی از مسائل دوجانبه در دستور کار مذاکرات روسای جمهوری ایران و روسیه است و مسائل اقتصادی و منطقه‌ای اولین دستور کار مذاکرات روسای جمهوری دو کشور در سفر آتی آیت الله رییسی به مسکو خواهد بود.

وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و روسیه در گفت وگوی تلفنی بر حل مشکل واردات اقلام کشاورزی ایران به روسیه تاکید کردند.

سخنگوی دولت با اشاره به دستورات پنج‌گانه روز گذشته رییس‌جمهور برای اصلاح مقررات بانکی در جهت پرداخت آسان تسهیلات به مردم گفت: احتمالاً نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر خواهد کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر بازنگری در عملکردها و مقررات بانکی بر اساس احکام اسلام تأکید کرد: وضع موجود نظام بانکی باید بر مبنای عدالت و به نفع مردم متحول شود.

سعید خطیب زاده با بیان اینکه بسیاری از جداول و ستون‌های جداول در مذاکرات وین آماده شده و بخشی از پرانتزها نیز پاکسازی شده است، گفت: آنچه که مانده است موضوعات مهم و تصمیمات سیاسی خاص است و واشنگتن باید تصمیم خود را بگیرد و اعلام کند.

دریابان علی شمخانی گفت: آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله میان ایران و چین بعنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان موفقیتی راهبردی برای تهران محسوب می‌شود.

مگردیچیان گفت: توصیه های رهبر انقلاب بر حمایت تولید کنندگان داخل بوده و آنها با موانعی روبرو هستند که به اقتصاد کشور آسیب می زند.

رییس‌جمهور در نشستی صریح با مدیران ارشد نظام بانکی پنج دستور ویژه برای اصلاح رویه بانک‌ها در جهت تسهیل امور مردم صادر کرد.

سخنگوی کرملین گفت که تحریم‌های پیشنهادی جدید آمریکا از جمله علیه رهبری روسیه، ممکن است تمام روابط میان دو کشور را از میان ببرد.

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شب گذشته و به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد.

علی باقری مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات با گروه ۱+۴، صبح امروز دوشنبه برای ادامه رایزنی‌ها عازم وین، پایتخت اتریش شد.

صفحه1 از1033

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։