فا

سیاست

یک کارشناس مسائل قفقاز با تاکید بر این‌که «قطعا جمهوری اسلامی ایران وارد بازی نمی‌شود که آذربایجان به تحریک دیگران بخواهد راه بیندازد» گفت: امیدواریم آذربایجان متوجه باشد وارد فضایی می‌شود که قطعا قبل از این که برای ایران هزینه داشته باشد، هزینه های گزافی برای خودش دارد.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: چند هسته‌ عملیاتی وابسته به گروهک تروریستی منافقین توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان‌های تهران، اصفهان و کردستان شناسایی و متلاشی شدند.

معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه ایران برای تکمیل سریع مذاکرات احیای برجام آمادگی دارد، گفت که اگر آمریکا موضوعات غیر اساسی را در گفتگوهای احیای برجام مطرح کند، از سرگیری توافق آسان نیست.

رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره‌وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود.

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با اشاره به استفاده از روش‌های جدید اکتشاف نفت توسط شرکت‌های دانش بنیان گفت: با این روش‌ها، در جنوب غربی کشور مخازن نفتی جدیدی کشف شده است.

سفیر ایران در بلگراد با اعلام این که تا کنون ۱۵ سند همکاری بین ایران و صربستان جهت امضا در تهران تهیه شده، اظهار امیدواری کرد که تا زمان انجام سفر رئیس جمهور این کشور به ایران تعداد این اسناد افزایش یابد.

چند روز پس از انفجار یک بمب پستی در سفارت اوکراین در اسپانیا، یک منبع پلیس اعلام کرد که روز گذشته سه نامه دیگر حاوی «چشم حیوانات» به نمایندگی‌های دیپلماتیک اوکراین در این کشور ارسال شده است.

با توجه به ضرورت اجرای مصوبه ستاد تنظیم بازار از ابتدای شهریور ۱۴۰۱ در خصوص اجرای دستورالعمل نحوه تنظیم تعرفه ماهانه، این مصوبه ابلاغ شد و بر این اساس، هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسید.

وزیر امور خارجه روسیه گفت: مسکو از واشنگتن می خواهد که همه تحریم های غیرقانونی علیه ایران را در اسرع وقت و به طور غیرقابل برگشت لغو کند.

نمایندگان از پاسخ وزیر بهداشت درباره تأمین کادر پزشکی در کشور به ویژه در مناطق محروم قانع نشدند.

معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اظهار داشت: روسیه از نزدیک بر فعالیت های تیم تحقیقاتی سازمان ملل در مورد جنایات داعش در عراق و سوریه نظارت می کند.

معاون نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد شب گذشته گفت که شورای امنیت سازمان ملل متحد باید به دور از هرگونه سیاست زدگی با پرونده شیمیایی سوریه برخورد کند.

صفحه1 از1301
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։