فا

سیاست

یکشنبه, 19 خرداد 1398 11:12

دلار به کانال ۱۲ هزار تومانی عقب نشینی کرد

نرخ دلار امروز پس از مدت ها مقاومت وارد کانال ۱۲ هزار تومانی شد به طوری که هر دلار در صرافی‌های بانکی به بهای ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش رسید.

«آلیک» - نرخ دلار امروز (یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸) پس از مدت ها مقاومت وارد کانال ۱۲ هزار تومانی شد به طوری که هر دلار در صرافی‌های بانکی به بهای ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش رسید.

به گزارش ایرنا، صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز هر دلار را به بهای ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان خرید و به نرخ ۱۲ هزار و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رساندند.

میانگین بهای هر یورو در روز کاری گذشته در سامانه سنا ۱۴ هزار و ۹۸۲ تومان و هر دلار ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان بود.

همچنین حواله فروش در سامانه نیما برای هر یورو ۱۲ هزار و ۳۹۱ تومان و دلار ۱۰ هزار و ۸۱۵ تومان تعیین قیمت شد.

آرام شدن فضای سیاست خارجی، انتظار بازار برای اعلام اخبار مثبت سیاسی، نزدیک شدن به زمان راه اندازی بازار متشکل ارزی، تزریق مناسب ارز توسط بانک مرکزی از مهمترین عواملی هستند که زمینه کاهش نرخ ارز را فراهم کرده‌اند.

کاهش جذابیت سرمایه گذاری در دلار و پیش بینی کاهش بیشتر نرخ‌ها سبب شده که در روزهای اخیر شمار فروشندگان دلار در بازار آزاد افزایش داشته باشد.

اخبار مرتبط

 • دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی: قیمت محصولات لبنی از امروز ۱۸ آذر کاهش می یابد
  دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی: قیمت محصولات لبنی از امروز ۱۸ آذر کاهش می یابد

  دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: امروز (یکشنبه) با ابلاغ مصوبه خرید شیر خام به قیمت کیلویی ۲ هزار تومان، قیمت فرآورده ها و محصولات لبنی کاهش می یابد.

 • ظریف: استفاده از دلار در تجارت دو جانبه رو به کاهش است
  ظریف: استفاده از دلار در تجارت دو جانبه رو به کاهش است

  وزیر امور خارجه ایران، روند استفاده آمریکا از تحریم ها را عاملی برای کاهش استفاده از دلار در تجارت های دوجانبه دانست و گفت: این رفتار آمریکا باعث از دست رفتن قدرت دلار در نظام مالی بین المللی شده است.

 • دلار ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان
  دلار ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان

  بازار ارز امروز (تا ساعت ۱۲) نیز همانند عصر دیروز شاهد حضور افراد زیادی است که تقاضای فروش دلار و یورو را دارند. این در حالی است که اکثر صرافی‌ها خرید و فروش ندارند و تابلوهایشان را خاموش کرده‌اند. همچنین در بازار امروز بین قیمت خرید و فروش دلار ۴۵۰۰ تومان اختلاف مشاهده می‌شود، چراکه نرخ خرید دلار در بین دلالان فردوسی ۱۰ تا ۱۱ هزار تومان اما نرخ فروش آن ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

 • جهانگیری: نرخ دلار از امروز (سه شنبه) ۴۲۰۰ تومان است
  جهانگیری: نرخ دلار از امروز (سه شنبه) ۴۲۰۰ تومان است

  نرخ دلار از امروز (سه شنبه) ۴ هزار و ۲۰۰ تومان خواهد بود و هیچ نرخ ارزی با قیمت‌های دیگری به رسمیت شناخته نمی شود و هر قیمت ارز غیر رسمی دیگری در بازار از امروز به عنوان قاچاق تلقی خواهد شد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։