Print this page
یکشنبه, 12 آبان 1398 14:59

معاون وزیر کشور در جمع خبرنگاران خبر داد؛ دستگیری هفت تماشاگر بازی تراکتورسازی- استقلال

حسین ذوالفقاری از بازداشت هفت تماشاگر بازی تیمهای تراکتورسازی و استقلال تهران خبر داد و گفت: بازداشت این افراد به دلیل انجام حرکات خارج از بحث‌های ورزشی انجام شد.

«آلیک» - معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور از بازداشت هفت تماشاگر بازی تیمهای تراکتورسازی و استقلال تهران خبر داد و گفت: بازداشت این افراد به دلیل انجام حرکات خارج از بحث‌های ورزشی انجام شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حسین ذوالفقاری روز گذشته در جمع خبرنگاران درباره رفتارهای تعدادی تماشاگران در یکی از بازی‌های لیگ برتر فوتبال افزود: سه چهار نفر هم مطلبی نوشته بودند که این موضوع توسط دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی در حال پیگیری است.

معاون وزیر کشور در پاسخ به پرسش ایرنا مبنی بر اینکه چرا این موضوع و این حرکات استمرار دارد، گفت: این حرکات خلاف امنیت ملی کشور است و مقامات امنیتی و قضایی برابر با قانون با این افراد برخورد خواهند کرد.

ذوالفقاری درباره این موضوع که درخواست سازمان حج و زیارت برای نرفتن برخی افراد به مراسم اربعین که این کار باعث کاهش تعداد زائران شده است، گفت: مرزها همه باز بود و کسی هم اعلام نکرد به عراق نروند؛ دولت عراق هم چیزی اعلام نکرده بود. همه برآوردها این بود که سه میلیون تا سه و نیم میلیون در مراسم اربعین امسال شرکت می‌کنند.

وی با تاکید بر مدیریت زمان در مراسم اربعین حسینی ادامه داد: یک زمان به مردم می گوییم به مرز نروند چون جلوگیری از ازدحام جمعیت برای ما مهم است و اینکه جان کسی به خطر نیفتد. روزهای نخست تعداد زیادی از مرز شلمچه وارد عراق شدند اما آن طرف مرز کشش این جمعیت را نداشت برای همین چند ساعت مردم را پشت مرز نگه داشتیم و دوباره به آنان اجازه عبور دادیم.

اخبار مرتبط