فا

سیاست

یکشنبه, 24 آذر 1398 09:29

انهدام پادگان کلیدی داعش در استان دیاله عراق

رییس کمیته امنیتی شورای استان دیاله عراق شب گذشته گفت: نیروهای بسیج مردمی عراق با انجام عملیاتی، پادگان «عایشه» متعلق به تروریست‌های داعشی واقع در استان دیاله را هفته گذشته منهدم کردند.

«آلیک» - صادق حسینی رییس کمیته امنیتی شورای استان دیاله عراق شب گذشته گفت: نیروهای بسیج مردمی عراق با انجام عملیاتی، پادگان «عایشه» متعلق به تروریست‌های داعشی واقع در استان دیاله را هفته گذشته منهدم کردند.

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای الحشد الشعبی، حسینی افزود: داعش از این پادگان برای آموزش تروریست‌ها در استان‌های دیاله، کرکوک و صلاح الدین استفاده می‌کرد.

به گفته وی، نیروهای الحشد الشعبی و امنیتی از آغاز سال ۲۰۱۹ تاکنون ۲۰ نفر از سرکرده‌های گروهک تروریستی داعش را به هلاکت رسانده‌اند.

بر اساس این گزارش، این سرکردگان داعشی در رشته عملیات ضربتی، حملات هوایی و کمین نیروهای بسیج مردمی و امنیتی عراق به هلاکت رسیده اند.

وی اظهار کرد: بسیاری از سرکرده های کشته شده داعشی، امرای برخی شهرستان ها و کسانی بودند که اقدامات تروریستی بسیاری علیه مردم و نیروهای امنیتی انجام داده اند.

مرحله هفتم عملیات «اراده پیروزی» با مشارکت نیروهای نظامی عراقی، هفته گذشته در چهار محور در استان‌های دیاله و صلاح الدین آغاز شد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։