فا

سیاست

پنج شنبه, 19 دی 1398 11:41

ادای احترام وزیر مدیریت منطقه‌ای و مقامات جمهوری ارمنستان به مقام شهید سلیمانی

وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌ها و دبیر کمیته مرکزی حزب حاکم ارمنستان، عصر روز گذشته با حضور در سفارت جمهوری اسلامی در ایروان و نگارش متنی در دفتر یادبود، شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

«آلیک» - سورن پاپیکیان وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌ها و دبیر کمیته مرکزی حزب حاکم ارمنستان، عصر روز گذشته (چهارشنبه هجدهم دی ماه) با حضور در سفارت جمهوری اسلامی در ایروان و نگارش متنی در دفتر یادبود، شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. پاپیکیان همچنین جان باختن تعدادی از هموطنان ایرانی در سقوط هواپیما در نزدیکی تهران را نیز به دولت و مردم ایران تسلیت گفت.

ژنرال آراکل مارتیکیان معاون ستاد نیروهای مسلح جمهوری ارمنستان، تعدادی از نمایندگان کنونی و پیشین پارلمان، نمایندگان سفارتخانه‌های مقیم و برخی احزاب ارمنی و جمعی از ایرانیان مقیم ارمنستان نیز برای احترام به مقام شهید سلیمانی و ابراز همدردی با مردم ایران در سفارت جمهوری اسلامی در ایروان حضور یافتند.

در ابتدای این برنامه که توسط رسانه‌های اصلی ارمنستان پوشش خبری داده شد، جناب آقای متقی کاردار سفارت جمهوری اسلامی در ایروان، در سخنان کوتاهی حمله تروریستی منجر به شهادت سردار سلیمانی را نقض حقوق بین‌الملل دانست و نقش شهید سلیمانی در حفظ ثبات و امنیت در منطقه را تشریح کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։