فا

سیاست

چهارشنبه, 23 بهمن 1398 12:59

رئیس جمهور ارمنستان در پیام‌هایی به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

آرمن سرکیسیان پیام تبریکی به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری و حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ارسال کرده است.

«آلیک» - رئیس جمهور ارمنستان در پیام تبریک خود به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بر اهمیت حفظ و توسعه روابط ایران و ارمنستان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، آرمن سرکیسیان پیام تبریکی به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری و حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ارسال کرده است.

سرکیسیان در پیام تبریکش به رهبر انقلاب اسلامی ایران آورده است که باور دارد احترام به دین و فرهنگ یک‌دیگر و همراه شدن آن با گفتمان سیاسی به برقرار شدن صلح و ثبات در منطقه کمک می‌کند.

او علاوه بر این به توسعه همکاری میان ارمنستان و ایران اشاره کرد "که ضامن آن، دانش و معرفت دو ملت است."

رئیس جمهور ارمنستان همچنین در پیام تبریک خود به همتای ایرانی‌اش، بیان کرد که روابط نزدیک سیاسی و اقتصادی میان ارمنستان و ایران که امروز در جریان است، مدیون سنن ملی مشابه دو کشور است.

سرکیسیان در ادامه مطرح کرد که روابط ارمنستان و ایران با گام‌هایی استوار تقویت شده و توسعه خواهد یافت و حفظ و گسترش روابط سودمند ماندگار و دوجانبه میان ایران و ارمنستان اهمیت دارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։