فا

سیاست

چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 11:18

دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان با رئیس شورای عالی قضایی ارمنستان

سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، روز گذشته با رئیس شورای عالی قضایی ارمنستان دیدار و گفتگو کرد.

«آلیک» - عباس بدخشان ظهوری سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، روز گذشته (۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) با روبن واردازاریان رئیس شورای عالی قضایی ارمنستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این دیدار، روبن واردازاریان پس از خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای آقای ظهوری به عنوان سفیر کشورمان در ارمنستان، درباره عملکرد شورای عالی قضایی توضیحاتی ارائه کرد و سپس مسائل مورد علاقه طرفین در حوزه قوه قضائیه مورد بررسی قرار گرفت و بر اهمیت تعمیق همکاری بین مراجع قضائی دو کشور همسایه تاکید شد. رفع اطاله دادرسی، تسریع در رسیدگی به پرونده‌های اتباع ایرانی در ارمنستان و افزایش همکاری در زمینه انتقال زندانیان متقاضی انتقال به زندان‌های ایران از جمله مسائل مهمی‌بود که در این دیدار، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

با توجه به اشاره ظهوری به وضعیت مبارزه با شیوع کرونا در ایران و به ویژه بهبود یافتن هشتاد درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در ایران، طرفین از همکاری دو کشور در دوره شیوع ویروس کرونا، ابراز خرسندی و ابراز امیدواری کردند که این ایپدمی‌به زودی در همه دنیا پایان یابد و امکان بازگشت به زندگی عادی برای بشریت فراهم شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։