فا

سیاست

دوشنبه, 25 بهمن 1395 15:07

مصاحبه مجید مشکی رایزن فرهنگی کشورمان با شبکه ملی سیمای ارمنستان

مجید مشکی با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه 1 سیمای ملی جمهوری ارمنستان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی تشریح و به سووالات مطروحه پاسخ داد.

 

«آلیک» - به گزارش سایت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، مجید مشکی رایزن فرهنگی کشورمان روز جمعه 22 بهمن 95 و هم زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران، با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه 1 سیمای ملی جمهوری ارمنستان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را  در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی تشریح و به سووالات مطروحه پاسخ داد.

در این برنامه که بصورت زنده پخش می گردید آقای مشکی با بیان این که انقلاب اسلامی مردم ایران، انقلابی دینی و فرهنگی بوده، دستاوردهای نظام اسلامی و مردم ایران را در طول 38 سال گذشته کم نظیر توصیف کرد و فراهم آوردن این دستاوردها را مرهون روح ایمان و روحیه ی  خودباوری مردم دانست.

رایزن فرهنگی کشورمان در تشریح مراسم سال روز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: «مهمترین مراسم فرهنگی در ایران، طی دهه منتهی به سال روز  پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می گردد، مراسمی مانند جشنواره فیلم فجر، جشنواره هنرهای تجسمی فجر، جشنوار موسیقی فجر و جشنواره های مختلف و متنوع دیگری از این دست که همگی آن ها با استقبال بسیار زیاد مردم و اهالی فرهنگ مواجه روبروست». 

ایشان همچنین با تشریح فعالیت های سفارت جمهوری اسلامی ایران در امنستان و رایزنی فرهنگی در دهه فجر این مراسم را با شکوه و با حضور گسترده مقامات کشور میزبان، سفرای سایر کشورها و نیز ایرانیان مقیم ایروان توصیف نمود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։