فا
چهارشنبه, 24 مرداد 1397 10:15

بیانیه

بنام خدا، با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، انقلابی که برخاسته از اراده واقعی مردم و رهبری بصیر و فرانگر امام خمینی (ره) بود، و تجربه عمیق هشت سال دفاع مقدس ملت ایران از هر دین و قوم با متبلور ساختن وحدت و یکدلی ملی، و با تقدیم هزاران شهید انقلاب و جنگ و ایثارگر و جانباز و آزاده ثابت کرده که وجودی است یکپارچه و در سایه حضرت حق حیات خود را هدفمند و در جهت عدل و آزادگی ای می داند که اراده خداوند برای بندگان اش است.

حال و پس از سرگذراندن این تجربیات و فشارهای ظالمانه استکبار و تحریم ها و موضع گیری ها جانبدارانه آمریکا که ملت بزرگ ایران استقلال و خودباوری خود را ظاهر ساخته است. آمریکا با تبلیغات و تحریم های دوباره اقتصادی و بدعهدی سعی به زانو در آوردن انقلاب و ملت ایران دارد. تلاشی که تجربه گهربار انقلاب و دفاع مقدس بر واهی بودن آن دلالت دارد.

جامعه ارامنه تهران و شمال ایران باور دارد که این بار نیز ملت شریف و بزرگوار ایران از هر دین و آیین، یکدلانه و استوار و در سایه هدایت های جامع نگر رهبری انقلاب از این مرحله با سرافرازی عبور خواهد کرد و توطئه های دشمنان ایران، که برخی همسایه ها نیز بیهوده و شاید که با وحشت نابجایی که از پیروزی ها و اعتماد به نفس ملت ایران حس کرده اند، آب در آسیاب آنان می ریزند، بی اثر خواهد شد.

شورای خلیفه گری ارامنه تهران با حمایت از تمامی تلاش های همه جانبه ملت و دولت ایران در راستای حفظ استقلال و تحقق اراده بر حق مردم ایران، اعلام می دارد که جامعه ارامنه همچون گذشته یکپارچه و یکدل در کنار ملت بزرگ ایران گام خواهد برداشت.

 

شورای خلیفه گری ارامنه تهران

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։