فا

سیاست

شنبه, 10 شهریور 1397 09:53

یک تیم تروریستی در منطقه مرزی سراوان منهدم شد

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان و هلاکت و زخمی شدن هفت تروریست خبر داد.

«آلیک» - روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان و هلاکت و زخمی شدن هفت تروریست خبر داد.

به گزارش ایرنا روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق عصر روز گذشته در اطلاعیه‌ ای اعلام کرد: در ساعات اولیه بامداد جمعه (9 شهریور) یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی که از مرزهای کشور همجوار قصد نفوذ به داخل و ارتکاب اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی داشت، با هوشیاری رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه مواجه و طی یک درگیری منهدم شد.

این اطلاعیه می افزاید: این درگیری در نقطه صفر مرزی حدفاصل میل های 158 تا 160 منطقه عمومی سراوان در استان سیستان و بلوچستان رخ داد که طی آن چهار تن از تروریست ها به هلاکت رسیده و سه نفر دیگر از آنان زخمی شدند.

همچنین در این درگیری یکی از نیروهای خودی به طور سطحی زخمی شد و مرزداران غیرتمند سپاه اسلام به پایگاه‌های خود بازگشتند.

به گزارش ایرنا شهرستان سراوان در 335 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։