فا

سیاست

یکشنبه, 11 شهریور 1397 15:03

مصوبه امروز هیات رییسه مجلس؛ سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه ارجاع نمی شود

بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: بنا بر تصمیم امروزهیات رییسه مجلس شورای اسلامی، سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه ارجاع نخواهد شد.

«آلیک» - سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: بنا بر تصمیم امروز هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه ارجاع نخواهد شد.

بهروز نعمتی امروز درگفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه امروز هیات رییسه مجلس افزود: در این جلسه که در مورد سوال از رییس جمهور برگزار شد، اعضا به این نتیجه رسیدند به دلیل آن که رییس جمهوری استنکاف از قانون نداشته سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه ارجاع نمی شود.

براساس این گزارش، رییس جمهور برای پاسخ به سوالات 82 نماینده به پنج سوال سه شنبه هفته گذشته در مجلس حضور یافت، نمایندگان پس از صحبت های لاریجانی اعلام کردند که از پاسخ های رییس جمهور به چهار سوال قانع نشده و تنها یک سوال را قانع کننده دانستند.

علی لاریجانی رییس مجلس در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که سوال از رییس جمهور به دلیل آن که موارد استنکاف مشخص نشده به قوه قضاییه ارجاع نمی شود ولی با این حال این موضوع را در جلسه هیات رییسه مجلس بررسی می کند که این موضوع در جلسه امروز بررسی شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։