فا

سیاست

چهارشنبه, 28 فروردين 1398 10:03

واکنش وزیر ارتباطات به مسدودسازی حساب کاربری اینستاگرام سرداران سپاه

محمدجواد آذری جهرمی در توئیتی به مسدودسازی حساب کاربری انگلیسی زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی و صفحات منسوب به برخی سرداران سپاه توسط اینستاگرام واکنش نشان داد.

«آلیک» - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی به مسدودسازی حساب کاربری انگلیسی زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی و صفحات منسوب به برخی سرداران سپاه توسط اینستاگرام واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، عصر روز گذشته خبرهای مبتنی بر مسدودسازی حساب کاربری انگلیسی زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی، سردار محمدعلی جعفری، سردار قاسم سلیمانی و سردار حسین سلامی منتشر شد که محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر خود به این مسئله واکنش نشان داد.

وزیر ارتباطات با استناد به دیالوگ سریال «گیم آف ترونز» در حساب توئیتر خود نوشت: «‏وقتی دهان یک مرد را می‌بندی، دروغگو بودنش رو ثابت نمی کنی، بلکه فقط به دنیا میگی از چیزی که او ممکنه بگه میترسی».

اینستاگرام، روز گذشته در همراهی با اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی خارجی، صفحات منتسب به برخی مسئولان فعلی و سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله سردار سلیمانی، سردار عزیز جعفری و سردار سلامی را مسدود کرده است.

یادآور می شود اینستاگرام تا این لحظه در سایت خود واکنشی به این ماجرا نشان نداده اما گمانه‌زنی‌ها حکایت از این دارد که این مسدود سازی به دلیل قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست جعلی تروریست‌هایی است که چندی قبل از سوی آمریکا اعلام شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։