فا

سیاست

دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 09:15

ظریف: سیاست نفرت‌انگیز 'تیم بی' برای جنگ با ایران را در گفتگوهایم توضیح می دهم

وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر درباره دو گفت وگوی مهم خود با شبکه های تلویزیونی آمریکا توضیحاتی ارائه کرد.

«آلیک» - وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر درباره دو گفت وگوی مهم خود با شبکه های تلویزیونی آمریکا توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف روز گذشته در توییتر خود نوشت: این یکشنبه با کریس والاس در شبکه فاکس و با مارگارت برنان در برنامه «در پیشگاه ملت» حضور دارم. من سیاست نفرت‌انگیز 'تیم بی' برای جنگ همیشگی با ایران و چرایی ضرورت آگاهی دونالد ترامپ از واگرایی اهداف خود با این تیم در غرب آسیا را توضیح می‌دهم.

به گزارش ایرنا وزیر امور خارجه از روز چهارشنبه گذشته برای شرکت در نشست 'روز بین‌المللی چندجانبه گرایی و دیپلماسی برای صلح' در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک حضور داشت و در این مدت، علاوه بر دیدار با برخی مقامات حاضر در این نشست بین المللی، با رسانه های آمریکایی همچون فاکس نیوز و سی بی اس گفت و گو کرده است.

اظهارات وزیر امور خارجه بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشته و توجهات بسیاری را نسبت به تیم ب به خود جلب کرده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։