فا

سیاست

چهارشنبه, 30 مرداد 1398 13:27

دیدارهای سفیر کشورمان در ارمنستان با وزرای نیرو و راه و شهرسازی

سفیر کشورمان در ارمنستان روز دوشنبه با وزرای نیرو و راه و شهرسازی کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

«آلیک» - سید کاظم سجادی، سفیر کشورمان در ارمنستان روز دوشنبه (۲۸ مرداد) با رضا اردکانیان و محمد اسلامی وزرای نیرو و راه و شهرسازی کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

 

** بررسی پیگیری های کمیسیون اقتصادی ایران و ارمنستان

سید کاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با رضا اردکانیان وزیر نیروی کشورمان ملاقات کرد و درخصوص موضوعات مرتبط با پیگیری های انجام شده در ارتباط با کمیسیون مشترک فیمابین ایران و ارمنستان تبادل نظر نمودند.

در این دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران گزارش کاملی از پیگیری های انجام شده از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان درخصوص مفاد کمیسیون مشترک ارائه نمودند.

در این ملاقات وزیر نیرو مقرر فرمودند اقدامات لازم از سوی وزارت نیرو صورت گیرد تا در آینده نزدیک شاهد سفر مقامات عالیه کشور جهت بسط و توسعه روابط فیمابین بویژه در حوزه اورآسیا باشیم.

 

** احداث آزاد راه ایران و ارمنستان

سید کاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ملاقات نمودند.

در این دیدار موضوعات مرتبط با ترانزیت و رفت و آمد کامیون ها میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان و همچنین موضوع آزاد راه شمال جنوب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قرار شد در جلسات آتی این موضوعات با همکاری سفارت و وزارت راه با طرف ارمنی مورد پیگیری بیشتر قرار گرفته تا در آینده نزدیک شاهد تحول مثتبی در این زمینه باشیم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։