فا

سیاست

چهارشنبه, 30 مرداد 1398 13:30

ژرژیک آبرامیان: برخورد قاطع با مفاسد، توطئه ناامید کردن مردم را خنثی کرد

ژرژیک آبرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ عملکرد آقای رئیسی در قوه قضائیه در برخورد با مفاسد بسیار عالی و هوشمندانه است.

«آلیک» - نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس گفت: اقدامات آقای رئیسی در برخورد با مفاسد بسیار عالی و هوشمندانه است و خنثی‌کننده توطئه‌هایی است که طراحان آن درصدد ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم هستند.

ژرژیک آبرامیان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ عملکرد آقای رئیسی در قوه قضائیه در برخورد با مفاسد بسیار عالی و هوشمندانه است.

وی افزود: ‌موضوعاتی که مدت زیادی است بسیاری از مردم و مسئولین دلسوز منتظر حل آن هستند و منتظر بودند تا از این طریق با مشکلات پیش آمده مقابله شود که خوشبختانه الان به نحو احسنت در قوه قضائیه این کار در حال انجام است.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: این اقدام آقای رئیسی در برخورد با مفاسد صد در صد موجب امید در جامعه می‌شود و اینگونه اقدامات، اقداماتی اعتماد ساز است.

آبرامیان خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی از رفتارها، کردارها و برنامه‌هایی که به صورت سازمان یافته تبلیغ می‌شود به دنبال آن است تا امید و باور را در جامعه ریشه‌کن کند و پرواضح است که در این حالت اگر مردم ما شاهد برخوردهای قانونی بی شائبه و توأم با قاطعیت باشند برنامه‌هایی که به منظور یاس و ناامیدی در جامعه طراحی می‌شود را خنثی می‌کند.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس در پایان گفت: عملکرد همه دستگاه‌ها باید به نحوی باشد که همه چیز برای شفاف و روشن باشد و از هر توطئه‌ای که به دنبال شکستن باور و اعتقاد مردم است جلوگیری شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։