فا

سیاست

Items filtered by date: دوشنبه, 22 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش دچار مرگ مغزی شده است و این گروه، ابوعثمان التونسی را به عنوان جانشین وی تعیین کرده است.

Published in سیاسی

رؤسای جمهور روسیه و قزاقستان آخرین وضعیت یوری خاچاتوروف دبیر کل سازمان امنیت جمعی را مورد بررسی قرار دادند.

Published in سیاسی

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه ‌ریزی ‌شده احتمالی امروز ۲۲ مرداد ماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.

Published in اجتماعی

رضا اردکانیان گفت: مذاکرات سه جانبه ای بین ایران و ارمنستان و ایران و آذربایجان برای صادرات برق به روسیه آغاز شده است که هر کدام زودتر به نتیجه برسد، صادرات برق از آن مسیر انجام خواهد شد.

Published in اقتصادی

بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این‌که خبر خوش هسته‌ای دارید؟ گفت که خبر خوش این است که خبر بد نداریم و برنامه‌ها در حال انجام است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری روز گذشته در حاشیه اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر، با روسای جمهوری روسیه، قزاقستان و آذربایجان دیدار و گفت و گو کرد.

Published in سیاسی

پس از 22 سال بحث و گفت وگو در قالب 52 نشست گروه کاری سرانجام در پنجمین نشست سران کشورهای حاشیه دریای خزر، کنوانسیون حقوقی این دریا امضا شد تا این پهنه آبی با ماهیت منحصر بفردش به دریای صلح و دوستی تبدیل شود.

Published in سیاسی

شورای امنیت ملی عراق با رد تفسیرهای اشتباه از سخنان حیدرالعبادی نخست وزیر عراق درخصوص تحریم های ضد ایرانی بر اهمیت حفظ روابط ممتاز با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

Published in سیاسی

مهدی جاوید بازیکن ایرانی تیم فوتسال بانک بیروت لبنان، علاوه بر کسب عنوان آقای گل رقابت های فوتسال قهرمانی باشگاه های 2018 آسیا، جایزه ارزشمندترین بازیکن این تورنمنت را نیز از آن خود کرد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։