فا

سیاست

Items filtered by date: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به موضوع تحدید حدود دریای خزر اظهار داشت: آنچه مهم است این است که ما در این کنوانسیون در خصوص تحدید حدود و تعیین خط مبدأ هیچ صحبت و تفاهمی انجام نداده ایم.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف در خصوص شبهات مطرح شده در خصوص اجلاس دریای خزر در قزاقستان مبنی بر این که سهم ایران 50 درصد بوده و در حال حاضر به 11 درصد رسیده است و اینکه آیا چنین ادعایی صحت دارد یا نه؟ گفت: نخیر در هیچ زمانی در گذشته پنجاه درصد بوده و نه الان 11 درصد یا هر عدد دیگری است.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 24 مرداد 1397 10:24

آزادگان ارمنی تجلیل شدند

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری گفت: ارامنه در هشت سال دفاع مقدس مردانه پای کار آمدند و با همه توانمندی به دفاع از کشور پرداخته و 30 آزاده تقدیم انقلاب و کشور کردند و ما از آنان قدردانی می کنیم.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 24 مرداد 1397 10:15

بیانیه

Published in سیاسی
چهارشنبه, 24 مرداد 1397 10:11

پیام محکومیت و اعلام همبستگی

Published in سیاسی

مسابقه دوستانه فوتبال بین پیشکسوتان اساتید دانشگاه تهران با تیم ملی پیشکسوتان ارمنستان عصر روز گذشته در ورزشگاه آکادمی ملی جمهوری ارمنستان برگزار شد.

Published in ورزشی

وندی شرمن سرتیم هیأت آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران ضمن انتقاد از خروج واشنگتن از برجام نوشت: در جریان مذاکرات، همتایان ایرانی من مدام می‌پرسیدند که چگونه می‌توانند مطمئن باشند که توافق به دست آمده در صورت ورود جمهوری خواهان به کاخ سفید، پابرجا خواهد ماند.

Published in سیاسی

سید حسن نصرالله در آیین دوازدهمین سالگرد جنگ 33 روزه و شکست رژیم صهیونیستی تصریح کرد که حزب الله امروز قدرتمندتر از ارتش اسرائیل است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։