فا

سیاست

Items filtered by date: یکشنبه, 12 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

رییس مجلس شورای اسلامی مصوبه افزایش حقوق 400 هزار تومانی کارکنان و بازنشستگان در لایحه بودجه 98 را لازم الاجرا دانست.

Published in سیاسی

قاسمی گفت: آنچه هفته گذشته در برخی سایت ها از استعفای وزیر امور خارجه منتشر شد بخش های گزینشی و دست کاری شده از قسمت هایی از متن استعفا بوده و فاقد اعتبار و صحت است.

Published in سیاسی

آرمن مانولیان گفت: ارمنستان می تواند به کشوری برای انتقال گاز ایران به کشورهای دیگر و همچنین اروپا تبدیل شود.

Published in اقتصادی

دریابان شمخانی گفت: دولت پاکستان متعهد است که امنیت مرزهای خودش را در جلوگیری از ورود ضدانقلاب تضمین کند و ما هم حتماً و بدون شک آنچه را که برای صیانت از مرز با پاکستان و حفظ امنیت مرزها لازم است به کار می‌گیریم.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه با توجه ضرورت پیوستن به FATF اظهار امیدواری کرد که مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل مشکلات اقتصادی به لوایح مربوطه رای مثبت دهد.

Published in سیاسی

برنی سندرز سناتور آمریکایی دومین کمپین خود برای ریاست جمهوری را با برگزاری یک گردهمایی در بروکلین نیویورک به راه انداخته و از آمریکایی‌های متعلق به همه قشرها خواست به مبارزه او برای یک "انقلاب سیاسی" بپیوندند.

Published in سیاسی

نمایندگان مجلس مصوب کردند کاندیداتوری افرادی که ۳ دوره متوالی نماینده مجلس بودند، برای دوره چهارم ممنوع شود.

Published in سیاسی

فهرست «ائتلاف برای فردا» در انتخابات روز گذشته اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیروز شد و همه 40 نامزد این فهرست، به اتاق بازرگانی تهران راه یافتند.

Published in اقتصادی

لاوروف  در گفت وگوی تلفنی با پمپئو با محکوم کردن اقدامات آمریکا علیه ونزوئلا اعلام کرد که اقدامات واشنگتن در مورد ونزوئلا هیچ ارتباطی با دموکراسی ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։