فا

سیاست

Items filtered by date: چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۱۱۲ هزار و ۷۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۷۸۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 13:46

نمکی: مردم ما را روسفید کردند

سعید نمکی گفت: برای تمرین های لیگ ها هم امروز تصمیم گیری خواهد شد و همچنین درباره بازگشایی برخی رستوران ها و کسب کارها در خرداد ماه تصمیم هایی اتخاذ شده که اعلام خواهد شد.

Published in اجتماعی

میخاییل اولیانوف از مواضع تندروهای آمریکا درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران انتقاد کرد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری با خانواده‌های شهدای حادثه شناور کنارک ابراز همدردی کرد و گفت: دلایل این حادثه در آینده روشن و پس از مشخص شدن، برای مردم بیان می‌شود.

Published in سیاسی

مهدی میراشرفی و داویت آنانیان آمادگی خود را برای رفع مشکلات مرزی و توسعه مناسبات تجاری طرفین همزمان با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کردند.

Published in اقتصادی

سخنگوی ارتش با تاکید بر عدم توجه مردم و رسانه‌ها به شایعات و موج‌سواری رسانه‌های بیگانه و غیر رسمی گفت: تمام ابعاد حادثه شناور کنارک در دست بررسی است.

Published in سیاسی

واسیلی نبنزیا ادعای آمریکا برای تمدید محدودیت تسلیحاتی ایران را مضحک دانست و گفت هیچ دلیلی برای محدودیت تسلیحاتی ایران وجود ندارد.

Published in سیاسی

رسانه‌ها گزارش دادند؛ اف.بی.آی نام یک مقام سعودی مظنون به حمایت از دو عضو القاعده را که در حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ نقش داشتند، به طور سهوی منتشر کرد.

Published in سیاسی

سید عباس موسوی حملات تروریستی روز گذشته به یک بیمارستان در کابل را محکوم کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։