فا

سیاست

Items filtered by date: چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

امروزه سلامت بیشتر به عنوان نتیجه ای که باید آن را به دست آورد، مطرح است. به تعبیری دیگر، برای رسیدن به سلامتی، مردم باید کیفیت زندگی شان را ارتقاء دهند؛ در غیر این صورت، احتمال ابتلاء آنان به بیماری های مزمن و مرگ زودرس افزایش خواهد یافت.

Published in اجتماعی

سومبات هاکوپیان بنیانگذار برند پوشاک هاکوپیان گفت: تولید و اهدای لباس های مخصوص وظیفه ای ملی و اجتماعی است.

Published in اجتماعی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۱۲۶ هزار و ۹۴۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۷۱۸۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 13:33

دفتر مجلس دهم بسته شد

امروز آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم برگزار شد که نمایندگان از این فرصت برای گرفتن عکس یادگاری استفاده کردند.

Published in سیاسی

تعداد مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ که جهان همچنان با همه‌گیری آن دست و پنجه نرم می‌کند اکنون به پنج میلیون نفر نزدیک شده است.

Published in اجتماعی

سفیر تام الاختیار جمهوری ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران با رئیس اداره کل اوراسیای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری با بیان اینکه امسال هم در روز جهانی قدس به هر طریقی ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانیم، گفت: ما همیشه در ستیز با ستمگران و حامی مظلومان جهان هستیم.

Published in سیاسی

دکتر علیرضا زالی علت افول و کاهش محسوس مبتلایان به کرونا در تهران را رعایت متعهدانه بهداشت فردی از سوی شهروندان دانست و در عین حال گفت: هرگونه خسته شدن مردم مبنی بر عدم توجه به توصیه‌های بهداشتی می‌تواند کاهش چشمگیر کرونا را دستخوش تغییر کند.

Published in اجتماعی

مجتبی جلالی گفت: بارش‌های پراکنده باران در بخش‌های شمالی و ارتفاعات تهران تا بعدازظهر امروز (۳۱ اردیبهشت) ادامه دارد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։