فا

سیاست

Items filtered by date: سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و سایر بیماریهای عفونی در حوزه جغرافیایی خود یک برنامه جامع برای مبارزه با کرونا تهیه کرده اند.

Published in سیاسی
سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 19:51

ظریف: برجام بخشی از قطعنامه ۲۲۳۱ است

ظریف در توئیتی تصریح کرد که برجام بخشی از قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است و این مصوبه شورای امنیت بدون توافق هسته‌ای وجود نمی‌داشت.

Published in سیاسی

با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا تاریخ نهایی ۵ آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

Published in اجتماعی

کیانوش جهانپور اعلام کرد: تاکنون ۹۹ هزار و ۹۷۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۶۳۴۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

حسن روحانی و آبه شینزو در گفت و گوی تلفنی تاکید کردند: در شرایطی که ویروس کرونا همه جهان را درگیر کرده است، باید از تنش‌ها در همه جهان کاسته شده و روابط کشورها بر مبنای روابط بشردوستانه باشد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری بر اجرای سیاست تشویق صادرات و همچنین ضرورت بازگشت ارزهای صادراتی به چرخه اقتصاد کشور و استفاده از آن برای تأمین نیازهای وارداتی و تولیدی تأکید کرد.

Published in سیاسی

الکساندر پانکین گفت که آمریکا مانع از پرداخت وام صندوق بین المللی پول به ایران و سوریه در شرایط بحران جهانی شیوع کرونا می شود.

Published in سیاسی

علیرضا زالی با اشاره به آمار چشمگیر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مربوط به کرونا در استان تهران، بر لزوم مستندسازی حماسه آفرینی حوزه بهداشت و درمان در بحران کرونا تاکید کرد.

Published in اجتماعی

کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌های در استان‌های البرز، تهران و قروین از فردا چهارشنبه خبر داد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։