فا

اجتماعی

یکشنبه, 24 آذر 1398 15:02

مدارس استان تهران فردا تعطیل است

معاون استاندار تهران گفت: روز دوشنبه ۲۵ آذر به علت افزایش آلاینده‌ها تمامی مدارس این استان در همه مقاطع به جز شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند تعطیل شد.

«آلیک» - معاون استاندار تهران گفت: روز دوشنبه ۲۵ آذر به علت افزایش آلاینده‌ها تمامی مدارس این استان در همه مقاطع به جز شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند تعطیل شد.

محمد تقی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مبنی بر تعطیلی مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ و مدارس استان تهران در تمام پایه‌های تحصیلی به جز دو شهرستان دماوند و فیروزکوه، اظهار کرد: فردا (دوشنبه) تمام مقاطع تعطیل خواهند بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده تمام مسابقات ورزشی در فضای باز اعم از مسابقات لیگ تعطیل و فعالیت‌های معادن شن و ماسه و صنایع نظیر آن تا اطلاع ثانوی متوقف است.

وی تصریح کرد: بنابر تصمیم کمیته اضطراری آلودگی هوا دانشگاه‌ها فردا تعطیل نخواهند بود و براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا ممنوعیت طرح زوج و فرد از در منازل اجرا خواهد شد.

تقی زاده ادامه داد: براساس تصمیم این کمیته و موافقت شهرداری تهران فردا بلیت مترو و اتوبوس نیم‌بها خواهد بود.

معاون عمرانی استانداری تهران از مدیران دستگاه‌های مختلف خواست تا نسبت به دادن مرخصی به مادرانی که فرزندانشان در مهدهای کودک هستند، مساعدت لازم را انجام دهند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։