فا

اجتماعی

سه شنبه, 29 بهمن 1398 12:17

دیدار رئیس شورای خلیفه گری ارمنه تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

رئیس شورای خلیفه  گری ارامنه تهران با همراهی مدیر خلیفه گری با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیداری را در محل این سازمان داشتند.

روز دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ (۱۰ فوریه) آقای مهندس نورایر آرامیانس رئیس شورای خلیفه  گری ارامنه تهران با همراهی آقای زوریک کاراپتیان مدیر خلیفه گری ارامنه تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جناب آقای علی عابدزاده دیداری را در محل این سازمان داشتند.

در این دیدار که در فضایی  گرم و صمیمانه  برگزار گردید رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران با تأکید بر اهمیت روابط دوجانبه ایران و ارمنستان در زمینه های مختلف، ایجاد تحرک در همکاری های اقتصادی، افزایش تعداد جهانگردان و همچنین دانشجویان در دو کشور به برخی از نگرانی ها و مشکلات ارامنه تهران از جمله افزایش نرخ بلیط پروازهای ایروان - تهران - ایروان اشاره نمود که موجب کاهش قدرت خرید و عدم استقبال جامعه ارامنه گردیده است.

لازم به یادآوری است که در حال حاضر پرواز تهران-ایروان تنها توسط شرکت هواپیمایی «Armenia airways»صورت می پذیرد، که از دلایل افزایش قیمت را می توان عدم رقابت عنوان نمود.

طرفین پس از تبادل نظر به ارائه راهکارهای موجود پرداختنداز آن جمله می توان به برقراری مجدد پروازها از سوی شرکت های هواپیمایی ایرانی اشاره کرد.

آقای علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص پیگیری موضوع و ایجاد تسهیلات قول همکاری مساعد نمودند.

همچنین طرفین با چشم انداز همکاری های جدید ابراز امیدواری نموده و برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردند.

 

روابط عمومی خلیفه گری ارامنه تهران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։