فا

اجتماعی

پنج شنبه, 29 اسفند 1398 21:20

پیام نوروزی دفتر نخست وزیری ارمنستان به مدیرعامل ایرنا؛ ۱۳۹۹ سال توسعه همکاری‌ها

رئیس مرکزارتباطات دفتر نخست‌وزیری ارمنستان در آستانه سال ۱۳۹۹ در پیامی نوروزی به مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ابراز امیدواری کرد که سال جدید، سال توسعه همکاری های رسانه ای میان ایران و ارمنستان باشد.

«آلیک» - هوانس موسسیان رئیس مرکزارتباطات دفتر نخست‌وزیری ارمنستان در آستانه سال ۱۳۹۹ در پیامی نوروزی به سید ضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ابراز امیدواری کرد که سال جدید، سال توسعه همکاری های رسانه ای میان ایران و ارمنستان باشد.

به گزارش ایرنا، موسسیان در این پیام با «شادباش نوروزی»، فرارسیدن سال نو را به «ملت دوست ایران» و مدیرعامل و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی  صمیمانه تبریک گفته است.

در این پیام آمده است: با کمال مسرت می‌توانم بگویم در سالی که گذشت ما توانستیم همکاری‌های موثری را شروع کنیم و امیدوارم در سال جدید همکاری‌های دوجانبه را گسترش دهیم و دستاوردهای تازه‌ای کسب کنیم.

رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی دفتر نخست‌وزیری ارمنستان همچنین ابراز امیدواری کرده است که پیامدهای ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین خسارت در ایران برطرف شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։