فا

اجتماعی

چهارشنبه, 13 فروردين 1399 10:44

پیام همدلی مردم ژاپن با ایرانی ها در رویارویی با کرونا و تحریم

جمعی از شخصیت‌های ایران شناس، علاقه مندان، فرهنگ دوستان و فارسی آموزان ژاپنی با ارسال پیام‌هایی به رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، با ملت ایران در دو زمینه «مبارزه با ویروس کرونا و رفع تحریم‌ها» همراهی کردند.

«آلیک» - جمعی از شخصیت‌های ایران شناس، علاقه مندان، فرهنگ دوستان و فارسی آموزان ژاپنی با ارسال پیام‌هایی به رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، با ملت ایران در دو زمینه «مبارزه با ویروس کرونا و رفع تحریم‌ها» همراهی کردند.

به گزارش ایرنا از رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، در این پیام‌ها که به صورت ویدیو و نقاشی است شمار زیادی از مردم و علاقه مندان به ایران در ژاپن، با مردم ایران که درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند همدلی کرده و خواستار رفع تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه ملت ایران شده‌اند.

پروفسور امیکو اوکادا ایران شناس شهیر ژاپنی، دکتر سوزوکی ایران شناس و دکتر سوگی ئورا پزشک ژاپنی از جمله شخصیت‌های سرشناس ژاپنی هستند که با ارسال پیام به رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن با مردم ایران اظهار همدردی و همدلی کرده‌اند.

«قوی باش ایران»، «کرونا را شکست می دهیم»، «تبریک عید نوروز» و «ما از ایران قوی بودن را یاد می گیرم» از دیگر پیام‌هایی است که شخصیت‌های فرهنگی، هنری، علمی، دانشگاهی و مردم ژاپن برای ملت ایران ارسال کرده‌اند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։