فا

اجتماعی

جمعه, 26 ارديبهشت 1399 11:46

روزهای سخت کرونایی باشگاه آرارات و ادامه تعطیلی فعالیت های آن

هیات امنای باشگاه فرهنگی-ورزشی آرارات در اطلاعیه این باشگاه بصورت اجمالی، در مورد وضعیت باشگاه و همچنین تصمیمات اتخاذ شده جهت رویاروئی با این معضل همه‌گیر توضیحاتی ارائه شده که در پی می آید.

«آلیک» - باشگاه فرهنگی-ورزشی آرارات طی اطلاعیه ای که در روزنامه ارمنی زبان آلیک منتشر شد در مورد فعالیت این باشگاه در روزهای کرونایی و همراهی این باشگاه ۷۵ ساله با تصمیمات ستاد کرونا اعلام کرد: پیرو ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان، باشگاه آرارات نیز به حالت تعطیل درآمده و پس از هفتاد و پنج سال فعالیت، ایام سختی را تجربه می‌کند.

در این اطلاعیه، هیات امنای باشگاه بصورت اجمالی، در مورد وضعیت باشگاه و همچنین تصمیمات اتخاذ شده جهت رویاروئی با این معضل همه‌گیر توضیحاتی ارائه شده که در پی می آید.

 

در این روزهای سخت و غیرمعمول که کل جامعه بشری و با شیوع ویروس ناشناخته کووید-۱۹ یا همان کرونا درجدال است و همانگونه که استحضار دارید از اوایل اسفند ماه ۱۳۹۸ و با مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا و پیرو ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان، باشگاه آرارات نیز به حالت تعطیل درآمده و پس از هفتاد و پنج سال فعالیت، ایام سختی را تجربه می‌کند.

در همین راستا، برخود واجب دانسته بصورت اجمالی، در مورد وضعیت باشگاه و همچنین تصمیمات اتخاذ شده جهت رویاروئی با این معضل همه‌گیر توضیحاتی ارائه گردد.

پس از اعلام لزوم تعطیلی فعالیت‌های باشگاه‌های ورزشی، از سوی مسئولین ذیربط، همسو با سایر باشگاه‌ها فعالیت باشگاه آرارات نیز به حالت تعلیق درآمد که این روند تا به امروز نیز ادامه دارد و بالطبع در طول این مدت کلیه فعالیت های  ورزشی و فرهنگی که بصورت حضوری ارائه می‌گردید متوقف گشته است.

با توجه به لزوم حفظ ارتباط مسئولین و مربیان و سرپرستان، با اعضای باشگاه، سعی شده با استفاده از امکانات فضای مجازی تا حد امکان آموزش‌ها و ارتباط‌های لازم؛  به اعضا و خصوصا نونهالان و نوجوانان برقرار گردد.

البته قابل ذکر است که در نهایت هیچکدام از تمهیدات یادشده جایگزین ارتباط مستقیم و به قولی رخ به رخ نخواهد بود.

در طول این تعطیلی بلندمدت تلاش گردیده تا ارتباط مدیریت باشگاه با مسئولین سازمان‌های ذیربط دولتی و جامعه ارامنه از جمله وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری محترم، اسقف اعظم، شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران و شمال، نمایندگان محترم ارامنه ایران در مجلس شورای اسلامی و مسئولین روزنامه آلیک حفظ شود و همواره با اطلاع‌رسانی از مشکلات و برنامه‌های پیش روی این مجموعه هفتاد و پنج ساله از نظرات و همکاری و جذب همیاری این نهادها بهره جوئیم.

حسب تدابیر اتخاذ شده و با توجه به مشکلات عدیده مالی، چه قبل از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی ناخواسته، که گریبانگیر مسئولین باشگاه بود و چه پس از آن که قاعدتاً با تشدید مضاعف بروز گردیده و با توجه به این نکته که با وجود غیرقابل پیش‌بینی بودن روند شیوع یا نزول این پاندمی ناآشنا و با کمال تأسف مقرر گردید که بخشی از فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی باشگاه به حالت تعلیق درآید، که امید است با عادی شدن شرایط و امکان بازگشائی مجموعه‌های ورزشی و همچنین با مساعدت و همیاری ارگان‌های ذیربط بتوان این فعالیت‌ها را از سرگرفت و همچون گذشته، باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات، مسئولیت خطیر خود در امر آموزش و پرورش آحاد جامعه ارامنه، ورزش و فرهنگ کشور و بخصوص جوانان این جامعه را به انجام رساند که مایه افتخار و مباهات خواهد بود.

هموطنان گرامی و اعضای محترم باشگاه، یقیناً این روزها سپری خواهد شد و همگی شاهد سیر روند طبیعی و اجتماعی خود خواهیم بود و اطمینان داریم در مسیر خدمت و ایفای وظیفه همچون گذشته شاهد همفکری و همیاری کلیه شما عزیزان خواهیم بود.

در پایان سلامتی و تندرستی شما عزیزان را از خداوند منان تقاضا داریم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։